Natalia Kukulska przestała chodzić do kościoła. Była fanka: Żałosne, nie śpiewaj kolęd! Wokalistka odpowiedziała

Natalia Kukulska w rozmowie z Żurnalistą przyznała, że zdystansowała się od Kościoła Katolickiego. Nie wszystkim jej wypowiedź przypadła do gustu.

Więcej o polskich gwiazdach przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Natalia Kukulska przez wiele lat nie uciekała od wystąpień mających wymiar religijny. Artystka pojawiała się na koncertach kolęd czy też tych poświęconych Janowi Pawłowi II. W ostatnim czasie zrezygnowała jednak z osobistego i aktywnego uczestnictwa w mszach świętych. O procesie dystansowania się od Kościoła Katolickiego opowiedziała u Żurnalisty.

Zobacz wideo Nie tylko "Dumka na dwa serca". Polski film piosenką stoi

Natalia Kukulska zdystansowała się od Kościoła Katolickiego. "To jest chore"

Wokalistka przyznała, że aktywne uczestnictwo w życiu kościoła zaczęło ją coraz bardziej uwierać. Kukulska nie zgadza się z poglądami polskich duchownych, co miało ogromny wpływ na jej odstąpienie od praktyk religijnych.

Przestałam chodzić do kościoła. Mam w sobie dużo sentymentu do wielu myśli. Może sentyment to złe słowo, mam wielki szacunek. (...) Ale no, nie dałam rady po prostu. (...) Postaci, które szanowałam, nadal mam je głęboko w sercu. Ale mam z tym duży kłopot. (...) Wchodzisz do kościoła i od razu czujesz, że jesteś po drugiej stronie. To jest chore - wyjaśniła Kukulska.

Internautka oburzona słowami Kukulskiej. Artystka odpowiedziała

Jak można się domyślać, nie wszystkim spodobała się postawa wokalistki. Na Instagramie gwiazdy pojawił się komentarz od internautki oburzonej postawą Kukulskiej. Córka Anny Jantar udzieliła jej krótkiej i zwięzłej odpowiedzi. Mocne?

Dzisiaj czytałam, że Pani odeszła od kościoła, bo niewielu jest księży, których ma pani ochotę słuchać i z nich czerpać... żałosne. (...) Uwielbiałam pani mamę. A pani? Straciła w moich oczach. Tylko proszę, nie śpiewaj kolęd, nawet dla tradycji, bo teraz będą uszy boleć, jak cię zobaczę i usłyszę - czytamy w komentarzu.
Zatem stracić takich jak pani, to zyskać - odpisała Kukulska.

Myślicie, że po tej wypowiedzi zobaczymy Kukulską w TVP?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.