Miss Universe musiała założyć bluzę, by pozwolono jej wejść na pokład samolotu! Pracownicy lotniska uznali ubiór za niestosowny

Olivia Culpo w 2012 roku została Miss Universe. Niedawno spotkała ją bardzo nieprzyjemna sytuacja. Stylizacja, którą wybrała do samolotu, nie spodobała się pracownikom American Airlines.

Więcej ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Olivia Culpo w 2012 roku zdobyła tytuł Miss Universe. Laureatka konkursu lubi bawić się modą, chętnie eksperymentuje z różnymi stylami, ale dba też o swój komfort. Ostatnio z powodu stroju wpadła jednak w kłopoty. Była zmuszona założyć bluzę partnera, bo pracownikom lotniska nie spodobało się to, jak była ubrana. Całą sprawę nagłośniła siostra celebrytki.

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka oburzona "modą na brzydotę"? Mówi wprost o Kaczorowskiej

Przyjaźń w show- biznesie istnieje naprawdę! Oni są na to idealnym przykłademPrzyjaźń w show-biznesie istnieje naprawdę! Oni są na to idealnym przykładem

Miss Universe musiała zakryć ciało na lotnisku

Culpo miała na sobie modne, obcisłe krótkie spodenki - tak zwane "kolarki". Do tego włożyła crop top, a na plecy zarzuciła kardigan. Czarny zestaw nie spodobał się jednak pracownikom lotniska. Miss Universe 2012 została wezwana, kiedy czekała na samolot do Meksyku. Miała usłyszeć od przedstawiciela American Airlines, że musi znaleźć jakąś bluzkę, jeśli chce wejść na pokład.

Olivia CulpoOlivia Culpo screen - InstaStories

Culpo nie była jedyną osobą w krótkim topie, ale tylko jej kazano zakryć ciało. Siostra celebrytki pokazała kobietę w niemal identycznej stylizacji, która mogła wejść na pokład bez żadnych komplikacji - pasażerka również miała na sobie dopasowane spodnie, krótką bluzkę, odsłaniającą kawałek brzucha i długi kardigan.

Nick Jonas i Olivia CulpoW trakcie występu na żywo uklęknął przed swoją dziewczyną. Myślała, że to oświadczyny. Jej reakcja - bezcenna

Partner celebrytki, Christian McCaffrey, oddał jej swoją bluzę. Culpo pozowała w niej obok pasażerki w "jej" stylizacji. Lot miał opóźnienie, a mężczyzna trochę zmarzł, ale ostatecznie całej trójce udało się dostać na miejsce.

Myślicie, że pracownicy lotniska poniosą za to zachowanie jakieś konsekwencje?

Więcej o: