Dziennikarz TVN-u stracił bardzo bliską osobę. Widzowie dowiedzieli się przez nekrolog

Rodzinna tragedia Konrada Piaseckiego. Jeden z najbardziej znanych dziennikarzy TVN stracił ojca.

Więcej informacji ze świata mediów przeczytasz na Gazeta.pl.

Konrad Piasecki niezwykle rzadko mówi o życiu prywatnym. Zamiast tego woli skrupulatnie przepytywać gości w autorskim programie "Rozmowa Piaseckiego", a także w "Kawie na ławę".  W ubiegłym roku pozwolił sobie na odrobinę szczerości w specjalnym wydaniu stworzonym z okazji 20-lecia TVN24. Odpowiadał wówczas na pytania widzów i zdradził, że wielokrotnie musiał poradzić sobie z problemami rodzinnymi. Mówił m.in. o chorobie rodziców i stracie matki. Gdy ona umierała, on był w pracy. To były najtrudniejsze chwile w jego karierze.

Zobacz wideo Andrzej Duda zawetował "lex TVN". Co powiedział? Pełna wypowiedź prezydenta

Tak wyglądali członkowie rodziny królewskiej w wieku 40 latTak wyglądali członkowie rodziny królewskiej w wieku 40 lat

Konrad Piasecki z TVN stracił ojca. Widzowie dowiedzieli się przez nekrolog

Teraz dziennikarz znów musi stawić czoła rodzinnej tragedii. Media obiegła bowiem informacja, że zmarł jego ojciec. Na łamach "Gazety Wyborczej" ukazał się nekrolog, w którym pracownicy TVN24 i TVN złożyli mu kondolencje.

Konradowi Piaseckiemu wyrazy współczucia z powodu śmierci taty. Konradzie, jesteśmy z tobą. Przyjaciele z TVN24 i Faktów TVN.

NekrologNekrolog screen

Zobacz też: Anita Werner zniknęła z "Faktów". Katarzyna Kolenda-Zaleska skomentowała w wymowny sposób

Kristen Stewart, Książę Harry i Meghan MarkleKsiążę Harry i Meghan Markle nie przyjdą na Oscary? Wszystko przez Kristen Stewart

Konrad Piasecki jest profesjonalistą, dlatego mimo straty ukrywa przed kamerami emocje. Dziennikarz ma ogromne doświadczenie. W latach 1992-1994 był reportem Radia Kolor, skąd przeniósł się do RMF FM, na antenie którego prowadził "Kontrwywiad RMF FM". Następnie związał się z Polsatem, a widzowie mogli go oglądać m.in. w "Politycznym Graffiti". Obecnie jest związany właśnie ze stacją TVN.

Więcej o: