Antek Królikowski oskarża kochankę teścia i jego siostry: Przynosi broń szaleńcowi. Słychać krzyki. "Ja cię k***a wyćwiczę"

Antek Królikowski opublikował całą masę nagrań i zdjęć z zajścia, do jakiego doszło 8 stycznia w rodzinnym mieście Joanny Opozdy.

Więcej na temat rodzinnej sytuacji Joanny Opozdy przeczytasz, odwiedzając stronę główną Gazeta.pl.

Późniejszym popołudniem 8 stycznia Dariusz Opozda zaczął publikować w sieci nagrania, jak jego żona, policja, Antek Królikowski i inni próbują dostać się do mieszkania w Busku-Zdroju. I choć początkowo wydawało się, że interwencje policji i pomoc ślusarza pomoże pani Małgorzacie dostać się do lokum, niespodziewanie doszło do strzelaniny, w wyniku której o mały włos nie doszło do tragedii. Aktor zrelacjonował wszystko następnego dnia na InstaStories. Winą obarcza nie tylko teścia, ale również siostry oraz kochankę.

Zobacz wideo Joanna Opozda namierzyła hejterkę. "Nie mogłam uwierzyć, że ktoś może pisać tak obrzydliwe rzeczy"

Antek Królikowski oskarża kochankę teścia i jego siostry. Jedna z nich: Ja cię k***a wyćwiczę

Kiedy Antek Królikowski opowiadał o całym zajściu, można było dostrzec przerażenie w jego oczach, ale przede wszystkim złość, że do tak dramatycznych sytuacji w ogóle doszło. W mieszkaniu z Dariuszem Opozdą, oprócz kochanki, były również jego siostry. Jedna z nich tak zwracała do "gości":

Ja cię, k***a, wyćwiczę, jak będziesz, k***a, chciał, gnoju jeden. Poj***ło ci się we łbie trochę. Ty tam walcz u siebie - wykrzykiwała, prawdopodobnie kierując obelgi w stronę Antka.

Aktor z kolei udostępnił kolejne nagrania, na którym widać, jak dochodzi do szarpaniny wewnątrz budynku, przed drzwiami do mieszkania.

Na kolejnym filmiku widać, jak pani [tutaj pojawia się imię oraz pierwsza litera nazwiska siostry Dariusza Opozdy] uderza w mamę [mamę Joanny Opozdy - przyp. red.] i Olę [siostrę Joanny Opozdy - przy. red.], nie pozwala właścicielce budynku, tj. pani Małgosi wejść do swojego mieszkania - dodał.

Antek poświęcił w swojej relacji sporo miejsca również kochance teścia.

Dariusz Opozda z kochankąDariusz Opozda z kochanką screen IG

ZOBACZ TEŻ: Ojciec Joanny Opozdy strzelał do jej matki i Antka Królikowskiego. Było blisko tragedii. Sprawą zajmuje się prokuratura

Więcej o: