Meghan Markle i książę Harry planują wyprowadzkę z willi za 11 milionów funtów. Nie są zachwyceni posiadłością

Książę Harry i Meghan Markle planują wyprowadzkę z kalifornijskiej rezydencji, która mieści się w ekskluzywnej dzielnicy Montecito. W willi za 11 milionów funtów spędzili zaledwie 18 miesięcy. Informator wyjawił, że obecny dom przestał im się podobać. Nie ma co się dziwić, jak mieszkało się w pałacowych wnętrzach.

Więcej o rodzinie królewskiej przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Minęły dwa lata, od kiedy Meghan Markle i książę Harry publicznie ogłosili "megxit". Od tamtej pory Meghan ani razu nie odwiedziła członków rodziny królewskiej. Harry pojawił się w Wielkiej Brytanii zaledwie kilka razy. Para po ogłoszeniu zaprzestania pełnienia funkcji wyższych członków rodziny królewskiej, przeprowadziła się do Kanady, by chwilę później zapuścić korzenie w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. Jak się okazuje, luksusowa rezydencja za 11 milionów funtów (czyli ponad 60 milionów złotych!) nie spełnia już ich oczekiwań. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Księżna Kate i Meghan Markle nie są jedynymi performerkami w rodzinie królewskiej. Oni też mają na swoim koncie występy na scenie

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Meghan Markle i książę Harry z rodziną chcą wyprowadzić się z rezydencji za 11 milionów funtów 

Meghan Markle i książę Harry spędzili pierwsze Święta Bożego Narodzenia w okazałej rezydencji w Montecito, a nawet po raz pierwszy pokazali małą Lilibet, która ma już pół roku

Informator w rozmowie z "Daily Mirror" wyznał, że para planuje zmianę miejsca zamieszkania. Odpowiada im zamknięta dzielnica, ale dom za prawie 60 milionów złotych znudził ich po zaledwie 18 miesiącach. Nie brakuje w nim udogodnień, ale działka, jak i sama rezydencja nie robi już na nich wrażenia. Trudno się dziwić, jak swoje wspólne życie zaczynali w królewskich pałacach, gdzie nie brakuje ekskluzywnych i elegancko urządzonych wnętrz. 

Myślą o sprzedaży domu, jednak oferta nie pojawi się na rynku z powodu tego, kim są. Rezydencję pokazuje się tylko osobom, które mają fundusze i są poważnymi nabywcami. Meghan i Harry nie są zachwyceni domem i lokalizacją - wyznała osoba z otoczenia pary.

ZOBACZ: Meghan Markle znów pokazała fragment domu na wideokonferencji. Jak mieszkają inni royalsi? Poznajcie ich rezydencje

Posiadłość Meghan i Harry'ego ma dziewięć sypialni i 16 łazienek. Wewnątrz znajduje się również siłownia, spa, czy kino. Działka jest ogromnych rozmiarów. Obok znajduje się dom gościnny, kort tenisowy, czy basen. Dom z każdej strony otoczony jest bujnymi, zielonymi krzewami, a widok wychodzi na morze. Kalifornijska rezydencja jest również wyposażona w piwnicę z winami, plac zabaw i pokój gier. 

Poprzednim właścicielem Chateau of Riven Rock - jak nazywa się rezydencję Meghan i Harry'ego - był rosyjski biznesmen Sergey Grishin, który kupił posiadłość w 2009 roku. Klucze do Frogmore Cottage w Windsorze (byłego domu księcia i jego żony) zostały przekazane księżniczce Eugenii, która mieszka tam z mężem Jackiem Brooksbankiem i ich synem Augustem. 

Chcielibyście mieszkać w sąsiedztwie Meghan Markle i księcia Harry'ego? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.