Księżna Kate i Meghan Markle nie są jedynymi performerkami w rodzinie królewskiej. Oni też mają na swoim koncie występy na scenie

Członkowie rodziny królewskiej mogą liczyć na najlepsze wykształcenie. Okazuje się, że ukrywają również sporo talentów. Ostatnio księżna Kate ujawniła wirtuozyjne umiejętności. Meghan Markle zanim została księżną, zajmowała się aktorstwem. Zobaczcie, kto jeszcze wpisuje się na tę listę.

Więcej o brytyjskiej rodzinie królewskiej przeczytasz na Gazeta.pl.

Wśród członków rodziny królewskiej nie brakuje prawdziwych performerów. Nie jest tajemnicą, że "royalsi" przygotowując się do pełnienia królewskich obowiązków pobierają nie tylko lekcje etykiety czy dyplomacji. Uczy się ich również jak pozować, jak radzić sobie w różnych sytuacjach, nawet takich, które wymagają publicznych występów na scenie i bynajmniej nie chodzi tutaj o przemawianie. Królowa Elżbieta wystawiała sztuki pantomimy, a księżna Diana wystąpiła w balecie. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Książę Harry w stroju nazisty i "tampongate" księcia Karola. Te skandale i wpadki w rodzinie królewskiej przeszły do historii

Zobacz wideo Brytyjska rodzina królewska na małym i dużym ekranie. Dlaczego przyciąga aż taką uwagę?

Sceniczne występy członków rodziny królewskiej. Nie tylko księżna Kate, czy Meghan Markle 

Pojawienie się w rodzinie królewskiej Meghan Markle od początku wywołało spore poruszenie wśród fanów. Książę Harry związał się nie z Angielką jak jest w zwyczaju, lecz z Amerykanką i to w dodatku powiązaną ze światem show-biznesu. Meghan zanim wyszła za mąż za księcia pracowała jako aktorka, a fani z pewnością kojarzą ją z roli Rachel Zane w serialu "W garniturach". 

 

Księżna Kate niedawno wzięła udział w świątecznym koncercie kolęd, gdzie popisała się umiejętnościami wirtuozyjnymi. Wystąpiła w duecie z Tomem Walkerem i zagrała na fortepianie. W przeszłości żona księcia Williama pobierała lekcje muzyczne, które jak widać, nie poszły na marne. 

 

Królowa Elżbieta i jej siostra księżniczka Małgorzata jako nastolatki pomagały wystawiać i występowały w sztukach pantomimicznych w stylu slapstick, który charakteryzował się groteską i dużą ilością ruchu. 

 

Książę Filip już w młodości popisał się aktorskimi umiejętnościami. Podczas pobytu w prywatnej szkole Gordonstoun zagrał Donalbane'a w szkolnej produkcji Makbeta. 

 

Wierni fani księżnej Diany z pewnością wiedzą, że była ogromną pasjonatką tańca. W 1985 roku znalazła się w centrum uwagi, na gali charytatywnej, która odbyła się w Royal Opera House w Londynie. Księżna Diana i tancerz Royal Ballet, Wayne Sleep, wykonali taniec do utworu "Uptown Girl" Billy'ego Joela, który potajemnie ćwiczyli.

Książę William i księżna Kate w 2012 roku udowodnili, że umieją się bawić podczas wizyty w Funafuti w Tuvalu. Przywdzieli kolorowe spódnice i razem z innymi przetańczyli całą noc, przy okazji prezentując bogaty wachlarz ruchów scenicznych. 

 

Wygląda na to, że członkowie rodziny królewskiej czują się na scenie jak "ryba w wodzie". 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.