Ewelona z "Warsaw Shore" zaręczyła się z Żółwiem. Fani w szoku. "Ile jesteście razem? Miesiąc?". Niedawno była narzeczoną Arnolda

Ewelona z "Warsaw Shore" jeszcze pięć miesięcy temu była zaręczona z Arnoldem, a dziś planuje ślub z nowym partnerem. Influencerka dodała obszerny wpis na Instagramie, w którym podsumowała 2021 rok.

Więcej newsów znajdziesz na Gazeta.pl

Związek Ewelony i Arnolda z "Warsaw Shore" na dobre przeszedł do historii. Choć uczestnik produkcji jeszcze w lipcu poinformował na Facebooku, że oświadczył się ukochanej, to niewiele później zaręczyny zostały zerwane. Jak się okazuje,  ma już nowego partnera, z którym również zaczęła planować wspólną przyszłość. Zdążyła się z nim zaręczyć.

Zobacz wideo Gwiazdy, które powiększyły sobie usta. U niektórych zmiana jest widoczna na pierwszy rzut oka

Ewelona z "Warsaw Shore" zaręczyła się z Żółwiem

Celebrytka opublikowała obszerny wpis na Instagramie, w którym pochyliła się nad minionym rokiem. Jak przyznała, nie należał on do najlepszych. 

Nie wiem, czy wiecie, ale ten rok, rok 2021, był rokiem karmy i oczyszczania. Jego zadaniem było między innymi zniszczenie wszystkiego, co opierało się na iluzji, kłamstwie, nieszczerości. Dla mnie niestety był jednym z najgorszych w życiu.

Uczestniczka "Warsaw Shore" przyznała, że zaręczyny z byłym ukochanym okazały się pomyłką, która podskórnie czuła zresztą od początku.

Kiedy myślałam, że najgorsze za mną, zmieniłam status na "zaręczona", żyjąc w bańce mydlanej, choć czułam, że prędzej czy później po prostu pęknie. I tak też było. Kłótnie, groźby, łzy i psychiczne zmęczenie towarzyszyły mi na co dzień.

Z opresji uratował ją jednak nowy ukochany - influencer Szymon Dębski, znany w sieci jako Żółw. Obecność mężczyzny w jej życiu spowodowała, że odzyskała komfort psychiczny i radość z życia. 

Wtedy pojawiłeś się ty... I postanowiłeś wywrócić moje życie do góry nogami. (...) chcę, żeby każdy z was wiedział, jak ogromnie jestem wdzięczna, że pojawiłeś się w moim życiu, bo sprawiłeś, że znów się śmieję, odzyskałam spokój psychiczny, radość z życia. Byłeś przy mnie, wspierałeś cały czas podczas tego okropnego czasu, kiedy spadło na mnie publicznie pełno fałszywych zarzutów, hejtu za coś, czego nie zrobiłam.

Ewelona pod koniec długiego wywodu wyznała, że jest zaręczona. 

Czuje się przy tobie najszczęśliwszą kobietą pod słońcem. (...) Mieliśmy zamiar zostawić to dla siebie, nie mówić o tym nikomu, ale skoro ma być szczerość, to ją dostaniecie. Moi drodzy, wkrótce będę panią Dębską!

Co na to fani? Większość z nich jest w szoku, że para tak szybko postanowiła się zaręczyć. 

Ile wy jesteście razem? Miesiąc?
Kolejne zaręczyny... Ciekawe na jak długo.
Gratuluję, ale... tak szybko?

Kibicujecie Ewelonie i Żółwiowi? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.