Menedżerka Kardashianek została zamordowana. Jej ciało znaleziono w samochodzie. Siostry wydały oświadczenie

Angie Kukawski zaginęła ponad tydzień temu, a 23 grudnia znaleziono jej ciało. Jednak przyczyna śmierci nie jest znana. Kobieta współpracowała z m.in. z rodziną Kardashian. Siostry wydały oświadczenie.

Więcej o ciemnych stronach show-biznesu przeczytasz na Gazeta.pl

Zagraniczne media informują o śmierci Angie Kukawski, menedżerki gwiazd. Zajmowała się sprawami biznesowymi m.in. rodziny Kardashian i Nicki Minaj. TMZ podaje szczegóły sprawy. 22 grudnia policja przyjęła zgłoszenie o jej zaginięciu, a dzień później ciało denatki zostało znalezione w samochodzie. Głównym podejrzanym jest jej partner, który został zatrzymany przez policję.

Zobacz wideo Jaworek nadal na wolności

Siostry Kardashian wydały oświadczenie ws. śmierci menedżerki

Samochód, w którym znaleziono ciało kobiety, znajdował się godzinę jazdy od Los Angeles, czyli miejsca jej zamieszkania. Policja ustaliła wstępne szczegóły zdarzenia. Jason Barker miał zabić partnerkę w domu, następnie przetransportował jej zwłoki z dala od miejsca morderstwa. Rodzina Kardashian jest wstrząśnięta. w TMZ pojawiło się oświadczenie napisane przez członków klanu:

Angela naprawdę była najlepsza. Troszczyła się o każdego z nas i sprawiała, że zdarzały się rzeczy niemożliwe. Będziemy za nią bardzo tęsknić i przesyłamy nasze szczere kondolencje jej rodzinie i bliskim w tym trudnym czasie - czytamy.

Prokurator okręgowy jako narzędzie zbrodni podał nóż, miała zostać zamordowana z premedytacją i "z zamiarem spowodowania okrutnego i ekstremalnego bólu".

To kolejna wstrząsająca sprawa związana z morderstwem, gdzie głównym podejrzanym był partner denatki. W ostatnim czasie głośno było o zaginięciu i śmierci instagramerki Gabby Petito. Okazało się, że zbrodni dokonał jej chłopak, który później popełnił samobójstwo. Więcej przeczytacie o tym tutaj: Wiadomo, jak zmarł narzeczony Gabby Petito. Są wyniki sekcji zwłok

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.