Klaudia Carlos rzuciła media dla nauki, ale nadal ciągnie ją do TVP. Jak teraz wygląda? Pojawiła się w "Jaka to melodia"

Klaudia Carlos była niegdyś jedną z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek. W pewnym momencie przewartościowała swoje życie i zniknęła z telewizji. Niedawno jednak do niej wróciła.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl

Klaudia Carlos to prezenterka o portugalskich korzeniach, która dzięki niemal 30 latom pracy w mediach zyskała ogromną sympatię widzów. Dziennikarka pojawiała się na branżowych imprezach, pozowała na ściankach i brała udział w różnych projektach. Począwszy od sesji dla "Playboya", aż po udział w "Tańcu z Gwiazdami".

Zobacz wideo Justyna Steczkowska płacze w "The Voice of Poland"

Klaudia Carlos rzuciła media dla nauki

Klaudia Carlos urodziła się 24 czerwca 1974 w Poznaniu, gdzie ukończyła Państwową Szkołę Baletową. Studiowała także na Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie i zrobiła podyplomówkę z dziennikarstwa. Telewizyjną karierę rozpoczęła w TVP, gdzie początkowo udawało się jej łączyć obie pasje. Tworzyła bowiem program "Pokochać taniec". Lata temu widzowie mogli ją zobaczyć również w "Salonie piękności" oraz "Notatniku Klaudii", w którym pokazywała kobiecą stronę Warszawy.

W 1997 roku Klaudia Carlos dostała dużą szansę w TVN. Została bowiem gospodynią serwisu sportowego. Wybór dziennikarki okazał się strzałem w dziesiątkę, a widzowie mogli oglądać ją na antenie aż do 2011 roku. Wówczas opuściła szeregi stacji i dołączyła do Telewizji Polskiej, gdzie była gospodynią takich tytułów jak "Kawa czy herbata" czy "Linia Zdrowia". 

Klaudia Carlos zrezygnowała z kariery w mediach. Jak teraz wygląda?

W pewnym momencie dziennikarka widocznie zapragnęła zmian. Karierę w mediach porzuciła na rzecz pracy naukowej. Carlos jest doktorem nauk humanistycznych, a w ostatnich latach wykładała taniec na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie oraz była prodziekanem Wydziału Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej, Muzyki Kościelnej, Rytmiki i Tańca.

Choć coraz rzadziej można ją zobaczyć na ściankach, to udało się nam znaleźć kilka zdjęć, które pokazują, że przez te wszystkie lata niewiele się zmieniła.

W 2016 roku Klaudia Carlos została zaproszona na pokaz firmy Coca-Cola. Na wydarzeniu pojawili się także Tomasz Kammel czy Zofia Ślotała. Kilka miesięcy później razem z innymi gwiazdami rozwiązywała "Test o żywności" w TVP. W 2021 roku wzięła natomiast udział w nagraniach do jednego z odcinków programu "Jaka to melodia". Miała na sobie bordowy garnitur, który zestawiła z czarnymi szpilkami i koronkową bluzką. 

Klaudia Carlos. Po lewej w 2012 r., po prawej w 2021 r.Klaudia Carlos. Po lewej w 2012 r., po prawej w 2021 r. Kapif/EastNews

Zdjęcia, które pokazują, jak Klaudia Carlos zmieniła się na przestrzeni lat, znajdziesz w galerii nad tekstem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.