Klaudia Carlos - jej droga do sławy

Macierzyństwo nie przeszkodziło jej w pracy. Niedawno pochwaliła się na salonach swoim 14-letnim synem. Jak Klaudia Carlos stała się znana?
Klaudia Carlos. Klaudia Carlos. Agencja Wyborcza.pl

Klaudia Carlos

Piękna Klaudia Carlos (37 l.) próbowała swoich sił w show-biznesie w różnych dziedzinach - pracowała jako modelka, tancerka, aktorka, dziennikarka i prezenterka... Nie przeszkodziło jej to w wyjściu za mąż i założeniu rodziny. Zobacz, jak potoczyła się jej kariera i życie rodzinne.

Klaudia Carlos z synem. Klaudia Carlos z synem. Kapif

Matka

Aż trudno uwierzyć, że Klaudia Carlos jest mamą tak dorosłego syna! Antoni ma 14 lat, urodziła go, gdy miała 23. Ostatnio pojawiła się z Antkiem na salonach. I nie sposób było oprzeć się wrażeniu, że jest jego starszą siostrą.

W 2010 roku na świat przyszło jej drugie dziecko, córeczka Maria. Macierzyństwo nie przeszkodziło prezenterce w prowadzeniu intensywnego życia zawodowego.

Klaudia Carlos z synem, rok 2007:

Klaudia Carlos z synem

Klaudia Carlos, Dariusz Machej. Klaudia Carlos, Dariusz Machej. kapif

Żona

Klaudia Carlos jest żoną Dariusza Macheja, śpiewaka operowego. Tworzą partnerski, pełen wzajemnego zrozumienia związek. Wiele łączy ich również w życiu zawodowym - obydwoje zaczynali w zespole Mazowsze (Machej jako solista), obydwoje ukończyli też Akademię Muzyczną im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Staramy się jak najwięcej czasu spędzić ze sobą. Nawet gdy mamy godzinę, spotykamy się, byleby tylko razem pobyć. Zjemy coś, pogadamy i nie widzimy się do późnego wieczora. Ale ta godzina już jest nasza. Wystarczy jedno słowo Klaudii i rzucam wszystko, przyjeżdżam. Może zawsze na mnie liczyć - opowiada w wywiadzie dla "Gali" Dariusz Machej.
Klaudia Carlos. Klaudia Carlos. Agencja Wyborcza.pl

Początki

Klaudia Carlos pochodzi z Poznania. Egzotyczną urodę zawdzięcza pochodzącemu z Portugalii ojcu. Pierwsze kroki w show-biznesie stawiała w modelingu, była też tancerką Mazowsza. Odebrała solidne wykształcenie - ukończyła Szkołę Baletową w Poznaniu i Akademię Muzyczną im. Fryderyka Chopina w Warszawie (której jest obecnie wykładowcą!). Jest też absolwentką Podyplomowych Studiów Dziennikarskich. Robi wrażenie, prawda?

Klaudia Carlos. Klaudia Carlos. Playboy

Rozbierana sesja

Ma na swoim koncie rozbieraną sesję dla magazynu "Playboy" - wzięła w niej udział w roku 2004.

Znajomi albo się w ogóle nie wypowiadali, albo im się podobało. Byli i tacy, którzy mówili, że to wstyd i jak można było - Carlos opowiedziała "Gali" o reakcjach na nagie zdjęcia.

A jak wam się podoba?

Klaudia Carlos. Klaudia Carlos. kapif

Prezenterka

Karierę w telewizji Carlos zaczynała w TVP - w latach 1993-1995 prowadziła program "Pokochać taniec". Przeszła później do stacji TVN, gdzie prowadziła serwis sportowy, a także programy w TVN Style i TVN Warszawa.

Jej telewizyjna droga zatoczyła koło - we wrześniu tego roku wróciła do TVP, gdzie prowadzi program śniadaniowy "Kawa czy herbata?".

Klaudia Carlos. Klaudia Carlos. KAPiF

Celebrytka

Priorytetem Klaudii Carlos jest rodzina - to jej poświęca swój wolny czas, gdy tylko nie pracuje. Lubi też wędkować. Na salonach pojawia się raczej sporadycznie. Gościła na przykład na uroczystym otwarciu sklepu Benetton.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.