Piotr Kraśko odnawia kontakt z przyrodnią siostrą. Pomaga jej w kupnie sąsiedniej ziemi. "Rodzina ma się trzymać razem"

Piotr Kraśko naprawia relacje z młodszą o kilkanaście lat przyrodnią siostrą Ewą Kraśko. Tygodnik podaje, że dziennikarz chce pomóc jej w kupnie ziemi. Kobieta ma przeprowadzić się na Mazury - tam, gdzie na co dzień mieszka popularny brat.

Więcej o życiu prywatnym gwiazd przeczytacie na gazeta.pl. 

Piotr Kraśko ponoć przez dłuższy czas nie utrzymywał kontaktu z przyrodnim rodzeństwem. Teraz jednak, za namową żony, zacieśnia więzi z nową rodziną ojca, której nie chciał poznawać aż do jego śmierci. Ewa Kraśko zamierza kupić ziemię nieopodal posiadłości Karoliny Ferenstein-Kraśko w Gałkowie. Będzie sąsiadką starszego brata. "Rodzina ma się trzymać razem. (...) Czasami późno zaczyna się to doceniać" - mówił niegdyś dziennikarz w wywiadzie dla "Faktu". 

Piotr Kraśko pomaga przyrodniej siostrze w kupnie działki. Do tej pory nie utrzymywał z nią kontaktu

Tygodnik "Na Żywo" podaje, że Piotr Kraśko odnalazł w młodszej o czternaście lat siostrze bratnią duszę. Jego żona jakiś czas temu zaprosiła Ewę Kraśko do swojej rodzinnej posiadłości w Gałkowie. Kobieta przyjechała wraz z dwuletnim wówczas synem Kosmą.

Jeszcze nigdy nie byli tak blisko, a po dawnym chłodzie w stosunkach nie ma śladu. Piotr i jego przyrodnia siostra Ewa znów dzwonią do siebie, odwiedzają się i bardzo sobie kibicują. Dziennikarz zaprasza ją do rodzinnego Gałkowa, gdzie jej synek Kosma bawi się z Laurą, a Konstanty i Aleksander opiekują się nimi - czytamy na łamach "Na Żywo".
Zobacz wideo Piotr Kraśko zdradził, jak poznał swoją żonę Karolinę

Ewa Kraśko, tak jak starszy brat, również jest dziennikarką. Zarzeka się jednak, że nie będzie opowiadać o życiu prywatnym w mediach. 

Nigdy nie komentowałam moich relacji rodzinnych i nie zamierzam tego zmieniać.

Przeprowadzka na Mazury z pewnością ułatwi rodzeństwu utrzymywanie przyjaznych, niedawno odbudowanych stosunków.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.