Wigilia z menu Ewy Chodakowskiej? Trenerka proponuje "fit" święta, ale trzeba za nie słono zapłacić. 160 zł za rybę!

Firma cateringowa Ewy Chodakowskiej oferuje świąteczne menu. Zdrowe, ale ceny mogą przyprawić o zawrót głowy.

Więcej tematów o zdrowym trybie życia znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Ewa Chodakowska to jedna z najpopularniejszych polskich trenerek. Prowadzi platformę BeActive, promuje markę BeBio, napisała kilka książek i dba o rozwój własnej firmy cateringowej BeDiet, w ofercie której pojawiają się przeróżne, pożądane w ostatnich latach przez klientów diety pudełkowe. W związku ze zbliżającym się bożonarodzeniowym okresem na stronie internetowej BeDiet zawitała świąteczna oferta, a w niej tradycyjne smaki w zdrowym wydaniu. 

Zobacz wideo Ewa Chodakowska wrzuciła na Instagram nowy trening w dwóch wersjach

Świąteczny catering od Ewy Chodakowskiej. Ceny zwalają z nóg?

Oferta trenerki obejmuje tradycyjne świąteczne potrawy, które co roku goszczą na naszych stołach - między innymi wegański barszcz w cenie 25 złotych za litr. Do czerwonego barszczu można dodatkowo zamówić uszka (20 sztuk). Za taką przyjemność należy zapłacić 28 złotych.

Kolejną potrawą, bez której nie wyobrażamy sobie świąt, są pierogi. Chodakowska oferuje pierogi wykonane z mąki razowej. Do wyboru jest kilka farszy. Zakup tych najbardziej popularnych, czyli z kapustą i grzybami, to wydatek 33 złotych za 14 sztuk. Jeśli wolicie krokiety, za trzy sztuki zapłacicie 19 złotych. Polski bigos z grzybami i śliwką można kupić w cenie 56 złotych za kilogramowy słoik, a dla wszystkich fanów śledzi w ofercie dostępne są dwa rodzaje tej ryby - 500 g kosztuje 39 złotych.

Chodakowska pomyślała także o osobach jedzących mięso. W menu znajdą dla siebie między innymi pasztet i kacze udka. Jedną z najdroższych pozycji w świątecznym cateringu trenerki są ryby. Za kilogram pieczonego łososia w ziołach trzeba zapłacić aż 160 złotych. 

Królowa polskich imprez, czyli sałatka jarzynowa. Bez niej nie wyobrażamy sobie żadnych świąt. W cateringu dostępna jest opcja "fit" za 29 złotych. Chodakowska zadbała także o wszystkich łasuchów. Oferowanymi przez nią słodkościami są: "fit makowiec" w cenie 65 złotych oraz pomarańczowy sernik za 55 złotych.

Jak myślicie, czy są to wygórowane ceny?  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.