Cezary Pazura jest w formie życia. Co za muskulatura! Fani: Mamy swojego Arnolda Schwarzeneggera

Cezary Pazura udowodnił, że niezależnie od wieku, ciężką pracą można osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Pochwalił się imponujących rozmiarów bicepsem. Fani nie ukrywali, że są pod wrażeniem jego muskulatury. - Mamy swojego Arnolda Szwarzenegera - pisali.

Więcej o treningów gwiazd dowiesz się, zaglądając na stronę Gazeta.pl. 

Cezary Pazura może pochwalić się rewelacyjną formą. Aktor jakiś czas temu świętował 59 urodziny, a fani są zdania, że sylwetką może zawstydzić o wiele młodszych znajomych z branży. Cezary opublikował nowe zdjęcie na Instagramie, na którym z dumą zaprezentował wypracowane na siłowni mięśnie. Fani porównali go nawet do Arnolda Szwarzenegera. W komentarzach nie zabrakło słów podziwu. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Świat nie mógł uwierzyć, że to się uda. A jednak! Pamiętacie początki Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana? A Pazurów?

Zobacz wideo Cezary Pazura opowiedział, jak dba o formę. Dieta? Nic z tych rzeczy!

Cezary Pazura pochwalił się umięśnioną sylwetką 

Cezary Pazura od dłuższego czasu regularnie ćwiczy, a efekty widać gołym okiem. Aktor opublikował na Instagramie selfie w lustrze, na którym z dumą zaprezentował pokaźnych rozmiarów bicepsa. W opisie zdradził, że nawet jego trener personalny był pod wrażeniem imponujących bicepsów, jakie udało mu się wypracować dzięki uporowi i systematyczności.  

Trener mówi: - młody, łapa ci poszła! Teraz wiem, że łapy chodzą. Każdy dzień jest nauką. P.S. Skarpety od żony - napisał aktor.
 

W komentarzach nie zabrakło słów uznania ze strony fanów, którzy przyznali, że nowe zdjęcie aktora zmotywowało ich do aktywności fizycznej. Internauci są zdania, że Cezary z uwagi na swoją muskulaturę niebawem będzie musiał kupować ubrania szyte na miarę. 

Niedługo koszula szyta na miarę będzie potrzebna.
Mamy swojego Arnolda Schwarzeneggera.
Świetnie się Pan trzyma, szacunek - czytamy.

Jennifer Lawrence na premierze filmu w zaawansowanej ciążyJennifer Lawrence na premierze filmu w zaawansowanej ciąży. Ta kreacja podkreśliła jej krągłości

Trzeba przyznać, że forma aktora jest godna pozazdroszczenia. 

Więcej o: