Anna Korcz w swojej restauracji sprzedaje wigilijnego karpia. Cena? Auć!

Anna Korcz to prawdziwa bizneswoman. Aktorka otworzyła w Warszawie kawiarnię i sklep. Wprowadziła już świąteczną ofertę, a wysokie ceny tradycyjnych dań znajdujących się na wigilijnym stole, wprowadzają w osłupienie.

Więcej newsów o życiu prywatnym gwiazd przeczytacie w naszym boksie na Gazeta.pl.

Anna Korcz ma restauracyjne doświadczenie i zna się na kulinariach. Aktorka znana z "Na Wspólnej" od dziesięciu lat "karmi gości" na weselach w Pomiechówku w "Zaciszu Anny Korcz". W czasie pandemii postanowiła otworzyć w Warszawie kawiarnię połączoną ze sklepem, sygnowaną własnym nazwiskiem. Aktorka wprowadziła już świąteczną ofertę, a ceny niektórych dań mogą szokować. 

ZOBACZ TAKŻE: Siedem gwiazd, które spadły ze szczytu i ogłosiły bankructwo. Na co wydały pieniądze? Czaszkę dinozaura czy grobowiec w kształcie piramidy

Zobacz wideo Magda Gessler radzi, co powinni zrobić właściciele restauracji, by przerwać kryzys

Sklep Anny Korcz oferuje świątecznego karpia. Jego cena powala 

Anna Korcz nigdy nie ukrywała, że nie umie gotować. Podkreśliła w jednym z wywiadów, że ma to szczęście i współpracuje z uzdolnionymi kucharzami. W stolicy otworzyła kawiarnię, połączoną ze sklepem "Moje Smaki Anna Korcz". W niedawno wprowadzonej ofercie na święta Bożego Narodzenia można znaleźć tradycyjne przysmaki, jak zupę grzybową, pasztety, smażonego karpia, śledzie czy sernik.

Moi ukochani Dziaduniowie prowadzili, jak na czasy PRL-u dosyć wykwintną kuchnię. Babunia próbowała dogodzić podniebieniu swojemu ukochanemu mężowi. Pamiętam zapach cudownych zup, mięs i ciast. Ciast zwłaszcza na święta. Właśnie tymi drugimi, postanowiłam się podzielić z wami. Smaki, Cóż to były za smaki! Zapewne niewiele z nich uda mi się odtworzyć, ale będę próbowała - czytamy na stronie kawiarni.

Dania prezentują się znakomicie, ale w oczy rzucają się bardzo wysokie ceny. Za smażonego karpia w sklepie aktorki trzeba zapłacić 13 zł za 100 g, co daję kwotę 130 zł za kilogram ryby. Za to kilogram pierogów z kapustą i grzybami kosztuje 50 zł. 

 

Anna Korcz oferuje również świąteczne ciasta. Za 75 zł za kg można spróbować sernika z karmelem czy z białą czekoladą i mascarpone. 

Anna Lewandowska przez Laurę musi pilnować choinkiAnna Lewandowska musi pilnować okazałej choinki! Laura to mała złodziejka bombek

Co myślicie o proponowanych przez Annę Korcz cenach? Nie jest tajemnicą, że za dobrej jakości produkty trzeba więcej zapłacić. 

Więcej o: