Agata Rubik ścięła 40 cm włosów. Co za zmiana! Ostrzega męża: Szykuj się na nową babę w domu

Agata Rubik od lat była posiadaczką długich włosów. Po wielu przemyśleniach zdecydowała się na diametralną zmianę. Jak prezentuje się w krótszej fryzurce? Ścięte warkocze przekazała na rzecz Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

Więcej newsów o życiu prywatnym gwiazd znajdziecie na gazeta.pl.

Rozenek, PieczonkaGwiazdy na pokazie biżuterii ZoZo Design. Kombinezon Rozenek pięknie podkreślił jej sylwetkę

Agata Rubik zapowiadała na InstaStories swoją wizytę w programie śniadaniowym TVN i przy okazji nieoczekiwanie zdradziła, że tego samego dnia przejdzie sporą metamorfozę. Zdecydowała się na ścięcie hodowanych od lat włosów.

Jutro będę gościem "Dzień dobry TVN", a od razu ze studia jadę prosto do fryzjera, żeby ściąć swoje długie włosy. Aż z ciekawości sobie zmierzę, jakie są długie, bo zamierzam zrobić ostre cięcie. Zamierzam przekazać włosy na Fundację Rak'n'Roll. Może komuś się przydadzą na perukę, więc jutro wielki dzień. Powiem wam szczerze, że musiałam dojrzeć do tej decyzji, ale przecież nie można mieć całe życie długich włosów. Trzeba jakieś zmiany wprowadzić - mówiła z ekscytacją.

Agata Rubik w krótkich włosach. "Oddaję ponad 40 cm"

W mierzeniu włosów Agacie Rubik pomogła jej córka Alicja. Blond pasma celebrytki miały 72 cm. Nazajutrz fryzjerka, do której "chodzą wszystkie koleżanki" żony Piotra Rubika, oceniła, że gwiazda może przekazać na rzecz fundacji 40-centymetrowe warkocze.

Zobacz wideo Agata Rubik ścięła włosy

Agata Rubik relacjonowała całą wizytę u stylistki na Instagramie. Na profilu pokazała efekty "ostrego cięcia". Jak przyznała, dobrze czuje się w krótszej i wymodelowanej fryzurce. Ostrzegła męża, by "szykował się na nową babę w domu".

Gotowa na zmiany! A przy okazji oddaję ponad 40 cm moich włosów na darmowe peruki, które przekazywane są bezpłatnie osobom w trakcie chemioterapii - oznajmiła oficjalnie w opublikowanym poście.
 

Metamorfoza celebrytki spodobała się między innymi Zofii Zborowskiej.

Brawo!!! Super wyglądasz i super, że włosy trafią do fundacji - doceniła.

Ta inicjatywa i nowy wygląd Agaty urzekł również innych internautów.

Jest przepięknie. Cudowna zmiana - czytamy w komentarzach pod zdjęciami.

Wam również przypadła do gustu "nowa wersja" Agaty Rubik?

DodaDoda z zarzutem! Emil S. zatrzymany

Więcej o: