Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta robi furorę. Do sieci trafiły nagrania, na których tańczy. "Jest w tym naprawdę dobra"

Shiloh Jolie-Pitt, 15-letnia córka Angeliny Jolie i Brada Pitta wzbudza coraz większe zainteresowanie. Internauci mieli okazję zobaczyć ją na filmikach krążących w sieci. Widać na nich, jak realizuje swoją największą pasję, którą jest taniec.

Więcej na temat światowych gwiazd znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

Angelina Jolie i Brad Pitt wspólnie wychowywali sześcioro dzieci. Najstarszy, adoptowany przez aktorkę syn Maddox ma już 20 lat, a reszta rodzeństwa stanie się wkrótce dorosła. Ostatnio największe zainteresowanie zaczęła wzbudzać rodzona córka pary, Shiloh. Jest bardzo podobna do rodziców. Ma już 15 lat i okazuje się, że także pragnie iść w artystyczną stronę. Odkryła w sobie pasję do tańca.

Zobacz wideo Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się. Poznajcie historię ich miłości

Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta robi furorę w sieci. Odkryła w sobie pasję. "Jest w tym naprawdę dobra"

Shiloh Jolie-Pitt została już wprowadzona na salony. Pojawiła się kilkukrotnie u boku mamy na czerwonym dywanie. Zresztą Angelina Jolie coraz częściej zabiera swoje najstarsze dzieci na oficjalne gale. Niedawno Shiloh zachwyciła wszystkich na brytyjskiej premierze filmu "Eternals", gdzie pozowała w sukience po sławnej matce. Obiektywy fotoreporterów były na nią zwrócone z jeszcze jednego powodu - jest coraz bardziej podobna do aktorskiej pary. Niedawno na jaw wyszła jej wielka pasja, którą jest taniec. O tym, że rozpoczęła naukę w tym kierunku, poinformował portal In Touch.

Shiloh jest typową 15-latką i wyraża się na wiele sposobów. Jej głównym zainteresowaniem jest w tej chwili taniec i jest w tym naprawdę dobra. Uwielbia to, bo sprawia, że czuje się wolna. Czuje muzykę i może się wyluzować. Lubi wszystkie style tańca, ale do jej ulubionych należą hip-hop i freestyle - donosi informator portalu.

Shiloh uczęszcza na zajęcia do jednego ze studiów tańca w Los Angeles. Podobno rodzice są z niej bardzo dumni.

Angie uwielbia wykonywane przez nią układy, ponieważ, jak mówi, ani ona, ani Brad nie mają takiego talentu - dodało źródło.

Nagrania, na których widać tańczącą w grupie Shiloh można obejrzeć na TikToku i Youtube.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.