Angelina Jolie na premierze z dziećmi. Show skradła córka aktorki. Shiloh pozowała w sukience po mamie

Angelina Jolie przybyła na premierę filmu "Eternals" do Londynu. Zabrała ze sobą dzieci. Show skradła 15-letnia Shiloh.

Więcej na temat zagranicznych gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Od kilkunastu dni Angelina Jolie przebywa w podróży po Europie, promując nową produkcję, w której zagrała. Na premierze w Rzymie zachwyciła fanów z całego świata, pozując na ściance w srebrnej sukni. Teraz przyszedł czas na podróż po Wielkiej Brytanii. W Londynie zaprezentowała się w czarno-białej, bardzo ekstrawaganckiej kreacji. Wszystkie oczy zwrócone były jednak w kierunku jej 15-letniej córki.

Zobacz wideo Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się. Poznajcie historię ich miłości

Angelina Jolie na premierze z dziećmi. Shiloh w sukience z materiału, który miała na sobie aktorka

Myśleliście, że Angelina Jolie spędza każdą wolną chwilę z dziećmi? Nie! Spędza z nimi czas nawet wtedy, kiedy pracuje. Na londyńskiej premierze show skradła Shiloh, która pozowała fotoreporterom w jasnej kreacji z ciemnymi wzorami. Sukienka na szerokie ramiączka to bardzo dziewczęcy wybór i pewnie nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że dwa lata wcześniej projekt od Diora z tego samego materiału miała na sobie znana matka nastolatki.

Angelina Jolie z dziećmiAngelina Jolie z dziećmi Agencja Wyborcza.pl / East News

To nie pierwsza taka sytuacja, kiedy córka aktorki upodabnia się do znanej mamy. Podczas premiery filmu w Los Angeles, która odbyła się 18 października, w sukienkę po Angelinie wskoczyła 16-letnia Zahara. Jolie miała ją na sobie siedem lat wcześniej podczas gali wręczenia Oscarów.

ZOBACZ TEŻBrad Pitt ma brata bliźniaka? Nie, to tylko przypadek. Podobieństwo Nathana Meadsa do znanego aktora jest uderzające

Warto dodać, że na czerwonym dywanie Jolie towarzyszyły także inne jej pociechy - 20-letni Maddox, 16-letnia Zahara, 13-letnia Vivienne, 13-letni Knox. Więcej zdjęć zobaczycie w naszej galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.