Marta Wiśniewska na urodzinach DH Vitkac zaskoczyła stylizacją. Niebieski, satynowy garnitur przykuwa uwagę

Dom Handlowy Vitkac obchodzi dziesiąte urodziny. Na oficjalnym wydarzeniu, podczas którego świętowano okrągły jubileusz, pojawiła się cała plejada gwiazd. Jednak obok stylizacji Marty Wiśniewskiej nie można przejść obojętnie.

Bądź na bieżąco. Więcej ciekawych artykułów o gwiazdach i show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl.

Na jubileuszu Domu Handlowego Vitkac pojawił się tłum gwiazd. Między innymi: Doda, Małgorzata Socha, Sandra Kubicka i Alek Baron, Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach, Sara i Artur Borucowie, Małgorzata Kożuchowska, Monika Richardson z partnerem, Angelika Mucha, Karolina Gilon, Lara Gessler czy Marta Wiśniewska. To właśnie była żona Michał Wiśniewskiego przykuwała uwagę swoją stylizacją. Większość celebrytek na tę okazję zdecydowała się założyć czerń, ale nie Mandaryna!

Doda, Sandra Kubicka i Alek Baron, Małgorzata Socha 10. urodziny DH Vitkac. Odważna Doda kusi dekoltem, ale wygrywa El Dursi. Klasa

Marta Wiśniewska zachwyca stylizacją na jubileuszu Domu Handlowego Vitkac

Na tę okazję Marta Wiśniewska wybrała niebieski, satynowy garnitur z marynarką oversize. Dobrała do niego czarny, przylegający top. Stylizację uzupełniła sandałkami na wysokim obcasie. Buty zdobiły małe, opalizujące kryształki. Mandaryna włosy zaczesała do tyłu i związała w gładki kucyk. Jako dodatki wybrała delikatną, złotą biżuterię z niebieskimi kamieniami.

Marta i Michał Wiśniewscy Michał Wiśniewski płacił śmiesznie niskie alimenty. Mandaryna: "Mówił, że jest biedny"

Z ubraniem Marty pięknie korespondował też niecodzienny makijaż. Gwiazda zdecydowała się na jasną, turkusową kreskę na dolnej powiece, która rozświetliła jej spojrzenie i szminkę w cielistym kolorze.

Wiśniewska opublikowała zdjęcia z imprezy na swoim Instagramie. Stylizacja przypadła fanom do gustu.

Najlepiej ubrana osoba tego wieczoru.
Jak zawsze piękna.
Coraz piękniejsza.
Jesień w kolorze blue.

Komplement zamieściła też koleżanka z branży - Ada Fijał. 

Wow!

A wy? Co sądzicie o stylizacji Marty Wiśniewskiej?

Więcej o: