Mąż Mai Bohosiewicz zrobił jej niesamowity prezent na urodziny. "Matko Bosko! Co za dzień!" To się nazywa gest!

Maja Bohosiewicz niedawno obchodziła 31. urodziny. Mąż aktorki podarował jej działkę, która ma dla niej wyjątkowe znaczenie.

Więcej ciekawostek z życia gwiazd znajdziecie na Gazeta.pl

Maja Bohosiewicz i jej mąż tworzą jedno z najszczęśliwszych małżeństw w polskim show-biznesie. Aktorka, kiedy tylko ma okazję, chwali swojego ukochanego oraz dzieli się sposobami na to, jak ciągle podkręcać temperaturę w związku (m.in. starają się chodzić na romantyczne randki we dwoje, mimo posiadania dzieci). Teraz to Tomasz pokazał, jak ważna jest dla niego żona. Podarował aktorce wyjątkowy prezent i spełnił marzenie, o czym nawet ona sama nie śniła.

Zobacz wideo Tak Maja Bohosiewicz dba o formę

Maja Bohosiewicz dostała działkę

Maja Bohosiewicz 20 listopada skończyła 31 lat. Na Instagramie pochwaliła się tym, co dostała z tej okazji od męża. Tomasz kupił dla niej działkę pod Warszawą, nad Zegrzem. Solenizantka nie kryła radości. Dodała zdjęcie na Instagramie sprzed bramy.

Wisiał na niej napis: Posesja Mai Bohosiewicz i jej rodziny. Podekscytowana nakreśliła także kilka słów, w których wyraziła, że nie jest to przypadkowy kawałek ziemi:

Matko Bosko! Co za dzień! Mój kochany Stary sprawił, że zostałam sąsiadką najlepszego człowieka nad Zegrzem.  To dla mnie miejsce magiczne, bo to tam, jak miałam 14 lat, zabierała mnie @soniabohosiewicz i śpiewałam karaoke do wczesnych godzin porannych. To tam dostałam swoje pierwsze tipsy i to tam po raz pierwszy poznałam najlepszych ludzi, którzy są ze mną po dziś dzień! - napisała.

Zwróciła się także do przyjaciół, którzy sprzedali działkę.

Obiecuję być super sąsiadką i robić najlepsze głośne imprezy! A przy okazji zostałam wciągnięta do Koła Gospodyń Wiejskich w Skubiance! Kochane moje ludzie! Alem szczęśliwa - nie ukrywała podekscytowania.
 

W komentarzach posypały się gratulacje oraz zachwyty nad tym, co zrobił mąż aktorki. Głos zabrali także mieszkańcy miejscowości, w której znajduje się posesja, i przywitali nowych sąsiadów.

Więcej o: