Zespół Boys odwołuje koncerty. Marcin Miller zachorował. "Tracę już głos"

Marcin Miller zachorował na anginę, o czym poinformował fanów na Instagramie. Zespół Boys musiał przełożyć koncert na inny termin. Nie wiadomo, czy także kolejny się odbędzie.

Więcej na temat polskiej sceny muzycznej znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zespół Boys od 30 lat bawi fanów disco polo. Ma wierną rzeszę fanów, którzy nie tylko chodzą na koncerty, ale i śledzą poczynania muzyków w sieci. Największą gwiazdą jest lider Marcin Miller, który dzieli się cząstką swojego życia w mediach społecznościowych. Wokalista przekazał ostatnio wiadomość, że od ponad tygodnia jest chory. Trzeba było przełożyć występy.

Katarzyna Cichopek, Joanna KrupaKatarzyna Cichopek pokazała się bez makijażu. Zresztą nie tylko ona

Zobacz wideo Magda Narożna śpiewa z playbacku? „Ludzie nie potrafią zrozumieć reguł"

Boys odwołuje koncerty. Marcin Miller zachorował. "Tracę już głos"

Choć pandemia pokrzyżowała plany wielu muzykom, Boys wrócił do łask i odkąd obostrzenia zostały złagodzone, próbuje odrobić straty. Na listopad zespół miał zaplanowanych pięć koncertów. Niestety jeden z nich, który miał odbyć się 13 listopada w Siedlcach - został przełożony. Wszystko przez chorobę lidera. Okazuje się, że nie wszyscy w nią uwierzyli, a niektórzy byli bardzo zawiedzeni odwołanym występem. Marcin Miller wyjaśnił fanom na Instagramie, jak wygląda sytuacja.

Od zeszłego piątku choruję na anginę. Na razie jest źle, tracę już głos. Ale zawsze się uśmiecham, ponieważ mam bardzo wysoki próg wytrzymałości bólu. Filmik nagrywam tylko po to, żeby linkować wszystkim, którzy zarzucają mi kłamstwo - powiedział w nagraniu do fanów.

Dodał także kilka zdjęć, w tym jedno spod przychodni. W poście odezwało się wielu internautów.

Szybkiego powrotu do zdrówka.
Dużo zdrówka panie Marcinie, witaminki, łóżeczko i będzie dobrze - czytamy w komentarzach.
 

MTV EMA - artyści wspierają środowisko LGBTQ+MTV EMA na Węgrzech. Artyści pokazali, co myślą o zakazie "promowania homoseksualizmu"

Fani nie mogą się doczekać jego powrotu na scenę. Na 20 listopada Boysi zaplanowali koncert w Płocku. 

Więcej o: