Adam Zdrójkowski odreagowywuje po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską. Zdecydował się na ważną zmianę

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska nie są już razem. Po ogłoszeniu tego w mediach, aktor zdecydował się na zmianę w wyglądzie. W ten sposób chce zakomunikować, że jest gotowy rozpocząć nowy etap w życiu?

Więcej na temat rozstań gwiazd i kryzysów w ich związków znajdziesz na Gazeta.pl

W tym tygodniu jedną z najgorętszych osób w polskim show-biznesie stała się Wiktoria Gąsiewska. Wszystko po tym, gdy do mediów trafiły zdjęcia po finale "Tańca z Gwiazdami", na których doskonale bawiła się z tancerzem z show, Jakubem Lipowskim. Widać było, że ich relacja jest bardzo bliska. Skontaktowaliśmy się z Adamem Zdrójkowskim, który potwierdził, że nie są już razem. Na drugi dzień aktorka wydała oświadczenie, którego treść znajdziecie w linku poniżej:

Zobacz: Wiktoria Gąsiewska wydała oświadczenie w sprawie rozstania z Adamem Zdrójkowskim. "Tylko my znamy prawdziwy powód"

Zobacz wideo Tak bardzo się kochali

Adam Zdrójkowski ma nową fryzurę

Zdrójkowski od kilku dni musi mierzyć się z nową rzeczywistością. Aktor zdecydował się odwiedzić fryzjera, gdzie przeszedł metamorfozę. Wszystko pokazał na InstaStories. Udostępnił zdjęcie, na którym widać ścięte włosy.

Changes - napisał.

Adam Zdrójkowski ściął włosyAdam Zdrójkowski ściął włosy Instagram.com/ adam_zdrojkowski

Adam Zdrójkowski ściął włosyAdam Zdrójkowski ściął włosy Instagram.com/ adam_zdrojkowski

Jednak dobry humor go nie opuszcza - na nagraniach z planu "Twoja twarz brzmi znajomo" widać, że jest uśmiechnięty i chętnie rozmawia z innymi.

Adam Zdrójkowski po rozstaniu z Wiktorią GąsiewskąAdam Zdrójkowski po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską Instagram.com/ adam_zdrojkowski

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski - związek

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski poznali się na planie serialu "Rodzinka.pl", gdzie połączyło ich uczucie. Od czterech lat tworzyli parę. Chętnie pojawiali się na imprezach branżowych, występowali także razem w różnych programach (np. wygrali pierwszą edycję "Dance Dance Dance").

'Rolnik szuka żony', Justyna, Kamil, Joanna"Rolnik szuka żony". Kamil już po zaręczynach. Kim jest narzeczona?

Od jakiegoś czasu jednak wielu zastanawiało się, czy nadal są parą, gdyż nieco rzadziej widywaliśmy ich we dwoje. Teraz wszystko okazało się jasne. 

Więcej o: