Księżniczki Beatrycze i Eugenia na ślubie chrześniaka Diany Spencer. Młodsza z sióstr cała na czarno, starsza w Gucci

W minioną sobotę w Atenach odbył się kolejny królewski ślub. Tym razem przysięgę przed ołtarzem złożyli sobie książę Grecji Philippos i Nina Flohr. Gośćmi uroczystości były przedstawicielki brytyjskiego dworu - księżniczki Beatrycze oraz Eugenia. Zobaczcie, jak zaprezentowały się na bajkowym weselu.

Więcej informacji na temat brytyjskiej rodziny królewskiej znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl.

23 października w Atenach syn chrzestny księżnej Diany poślubił córkę szwajcarskiego miliardera Ninę Flohr. Z racji tego, że książę Grecji Philippos był kilka lat temu obecny na ślubie księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka, odwdzięczył się przedstawicielkom brytyjskiego dworu za gościnę i zaprosił siostry z Yorku na własną ceremonię. Uroczystość bajkowa, suknia panny młodej wystawna, a jak prezentowały się córki księcia Andrzeja? Młodsza z nich wybrała na tę okazję czarną kreację. 

Zobacz wideo "Love Island". Adrian i Aleksandra planują ślub? "Chciałbym, żebyśmy powiedzieli sobie ‘tak’ oficjalnie"

Ślub chrześniaka księżnej Diany. Wśród gości księżniczki Beatrycze i Eugenia

Beatrycze i Eugenia pojawiły się na uroczystości w towarzystwie partnerów. Starsza z sióstr miała na sobie kremowo-czarną kreację, która wyszła spod rąk projektantów włoskiego domu mody Gucci. Głęboki dekolt sukni ozdobiony brylancikami komponował się z cekinową, przewiązaną w pasie kokardą, która miała podkreślić talię młodej mamy. Dół stroju był już o wiele bardziej stonowany - czarny, sięgający do kostek materiał nadawał szyku i elegancji.

Księżniczka Eugenia również pokochała czerń, jednak w przeciwieństwie do siostry na tyle mocno, że nie zdecydowała się na żaden inny kolorystyczny akcent. Czarna sukienka maksi projektu Petera Pilotto udekorowana była jedynie lekkim drapowaniem na brzuchu, delikatnie rozkloszowanymi mankietami rękawów i doszytymi tuż nad rozcięciem na nodze złotymi broszkami. Stylizację dopełniały klasyczne szpilki Carvela i fikuśna torebka Gabrieli Hearst. 

Beatrycze i Eugenia na ślubie księcia GrecjiBeatrycze i Eugenia na ślubie księcia Grecji East News

A jak w tym najważniejszym dniu wyglądała panna młoda? Suknia Niny Flohr była obszerna, a jej materiał ciężki. Wzrok przyciągał ciągnący się kilka metrów za córką miliardera tren, długi welon oraz dużych rozmiarów kokarda. Lekkości stylizacji dodały delikatnie odsłonięte ramiona żony księcia Grecji i subtelny makijaż. Zdjęcie nowożeńców znajdziecie w naszej galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.