Roger Waters dogonił Wiśniewskiego. Wziął piąty ślub! Pokazał żonę w białej sukni. Poderwał ją na... kości policzkowe

Roger Waters, współzałożyciel kultowego zespołu Pink Floyd, po raz piąty stanął na ślubnym kobiercu. Jego wybranką jest o 35 lat od niego młodsza kobieta, która pracowała jako... szoferka muzyka.

Więcej o związkach znanych osób przeczytacie na gazeta.pl.

Roger Waters z Pink Floyd ma 78 lat i cztery nieudane małżeństwa na swoim koncie. Jego aktualną ukochaną jest niejaka Kamilah Chavis. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" po wielu miesiącach randkowania. Zdjęcia z ceremonii ślubnej pojawiły się na profilu gitarzysty w social mediach. 

Jestem tak szczęśliwy. Nareszcie, mamy to! - napisał z dumą.
 

Roger Waters opublikował zdjęcia ze ślubu. Jaka jest historia jego miłości z Chavis?

Współzałożyciel grupy rockowej Pink Floyd poznał Kamilah w 2016 roku podczas festiwalu Coachella. Co ciekawe, kobieta nie była wcale jedną z jego fanek. Po raz pierwszy spotkali się w... samochodzie, który prowadziła sama Chavis. Pracowała wówczas jako kierowca i zapewniała muzykowi transport. 

Poznałem ją na jednym z moich koncertów kilka lat temu. Pracowała w transporcie. Prowadziła samochód, którym jechałem na koncert. Tym koncertem był festiwal Coachella w 2016 roku. Byłem tam przez dwa tygodnie i często kursowałem między hotelem a miejscem koncertu. Moi ochroniarze siedzieli z nią z przodu i rozmawiali, a ja jechałem na tylnych siedzeniach. Nie wiem, coś w niej mnie pociągało... - czytamy w wywiadzie Watersa z 2018 roku.
Zobacz wideo Oni powiedzieli "tak" w tajemnicy. Sekretne śluby gwiazd!

Starszy o 35 lat od szoferki mężczyzna w końcu zdobył się na odwagę, by zainicjować rozmowę. Z jego ust wypłynął w stronę nowo poznanej kobiety niestandardowy komplement, który jest symbolem początku ich relacji. Poderwał przyszłą żonę na... kości policzkowe.

Pewnego dnia powiedziałem "przepraszam", a ona się odwróciła. "Czy ktoś ci kiedyś powiedział, że masz piękne kości policzkowe?" - zapytałem, zauważyłem drobną reakcję i tak to się zaczęło - relacjonował w mediach.

Romantyczna historia? Zdjęcia Rogera Watersa i jego piątej żony znajdziecie w naszej galerii.