Więcej o związkach znanych osób przeczytacie na gazeta.pl.
Roger Waters z Pink Floyd ma 78 lat i cztery nieudane małżeństwa na swoim koncie. Jego aktualną ukochaną jest niejaka Kamilah Chavis. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" po wielu miesiącach randkowania. Zdjęcia z ceremonii ślubnej pojawiły się na profilu gitarzysty w social mediach.
Jestem tak szczęśliwy. Nareszcie, mamy to! - napisał z dumą.
Współzałożyciel grupy rockowej Pink Floyd poznał Kamilah w 2016 roku podczas festiwalu Coachella. Co ciekawe, kobieta nie była wcale jedną z jego fanek. Po raz pierwszy spotkali się w... samochodzie, który prowadziła sama Chavis. Pracowała wówczas jako kierowca i zapewniała muzykowi transport.
Poznałem ją na jednym z moich koncertów kilka lat temu. Pracowała w transporcie. Prowadziła samochód, którym jechałem na koncert. Tym koncertem był festiwal Coachella w 2016 roku. Byłem tam przez dwa tygodnie i często kursowałem między hotelem a miejscem koncertu. Moi ochroniarze siedzieli z nią z przodu i rozmawiali, a ja jechałem na tylnych siedzeniach. Nie wiem, coś w niej mnie pociągało... - czytamy w wywiadzie Watersa z 2018 roku.
Starszy o 35 lat od szoferki mężczyzna w końcu zdobył się na odwagę, by zainicjować rozmowę. Z jego ust wypłynął w stronę nowo poznanej kobiety niestandardowy komplement, który jest symbolem początku ich relacji. Poderwał przyszłą żonę na... kości policzkowe.
Pewnego dnia powiedziałem "przepraszam", a ona się odwróciła. "Czy ktoś ci kiedyś powiedział, że masz piękne kości policzkowe?" - zapytałem, zauważyłem drobną reakcję i tak to się zaczęło - relacjonował w mediach.
Romantyczna historia? Zdjęcia Rogera Watersa i jego piątej żony znajdziecie w naszej galerii.
Weronika i Gabriel z "Rolnik szuka żony" rozwiali wątpliwości. Świąteczne nagranie mówi wszystko
Jarosław Bieniuk ma piękny dom z widokiem na morze. Kupił go jeszcze z Anną Przybylską
Polsat szuka głowy Pawła Golca z Golec uOrkiestry. Edyta Golec też ma z tym problem
Już wiadomo, jak będą wyglądać święta u Kaczorowskiej. Wszystko zaplanowała
Doda pokazała swoją kuchnię. Utrzymanie jej w czystości to prawdziwy koszmar
Agata Kulesza postawiła na ostre cięcie. Ekspert mówi wprost: Nie wyszła na tym dobrze
Dominika Serowska powiesi na choince Kurzopkobombki? Mówi prosto z mostu
Małgorzata Socha pod Warszawą uwiła sobie przytulne gniazdko. Aktorka właśnie tu wyprawi święta
Zaśpiewa na sylwestrze TV Republika. Wiemy, z jakimi kosztami się to wiąże