Agustin Egurrola w rodzinnej sesji zdjęciowej. Oscar jest już coraz większy. "Piękny obrazek"

Agustin Egurrola przywitał swoich fanów w niedzielny poranek efektami sesji zdjęciowej z rodziną. Na fotografiach widać, że kilkumiesięczny syn choreografa rośnie jak na drożdżach. Oscar to urodzony model?

Więcej na temat życia rodzinnego gwiazd znajdziecie na gazeta.pl.

Agustin Egurrola kilka miesięcy temu powitał na świecie syna. Od tamtego momentu profil na Instagramie choreografa jest systematycznie zapełniany fotografiami malucha. Oscar towarzyszy popularnemu ojcu podczas wielu czynności - widzieliśmy go już nawet... za kierownicą pojazdu czy w trakcie jedzenia kaszki. Teraz wcielił się w prawdziwego modela na rodzinnej sesji zdjęciowej. Internauci komplementują: "Piękny obrazek".

Zobacz wideo Joanna Jędrzejczyk zachwyca się pracą u boku Agustina Egurroli

Agustin Egurrola na zdjęciu z żoną i synem

Rodzinny kadr zachwycił fanów jurora "You Can Dance. Nowa generacja". W komentarzach pod zdjęciami Agustina, jego żony Diany oraz syna Oscara pojawiło się mnóstwo emotikon w kształcie serca. Fotografie wykonane przez Ewelinę Mierzejewską zostały zachowane w bardzo naturalnej, jasnej kolorystyce, a w stylizacjach popularnych rodziców i dziecka dominowały biel i beż. Uchwycone w obiektywie czułe gesty, pocałunki i wypisana na twarzach radość stworzyły piękny, rodzinny kadr.

Szczęśliwy czas. Rodzina. Niedziela - oznaczył za pomocą hashtagów celebryta.
 
Cudna rodzina. Piękny obrazek - ocenili inni użytkownicy Instagrama.

Kilkumiesięczny Oscar nie jest jedyną pociechą Agustina Egurroli. Tancerz związany był kiedyś z Niną Tyrką, z którą ma nastoletnią już córkę Carmen. Dziewczynka utrzymuje z ojcem przyjacielskie stosunki i równie często jak przyrodni brat pokazuje swój wizerunek na profilu taty, pozując do zdjęć. Myślicie, że dzieci choreografa pójdą w jego ślady i zrobią karierę w show-biznesie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.