Kurdej-Szatan i Banasiuk w ściśle tajnym projekcie. Zajęli miejsce Królikowskiego i Opozdy. "Są zbyt kontrowersyjni i niegrzeczni"[PLOTEK EXCLUSIVE]

Barbara Kurdej-Szatan w ostatnim czasie nie może narzekać na brak pracy. Aktorka ma napięty grafik, ale jak się okazuje, niebawem będzie można oglądać ją w nowym projekcie Polsatu. Początkowo produkcja miała zaangażować Antka Królikowskiego z żoną. Ostatecznie ich nie wybrano. Wiemy, jaki jest powód.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na łamach serwisu Gazeta.pl

Barbara Kurdej-Szatan idzie jak burza i angażuje się w nowe projekty. Przed nią czeka nowe wyzwanie i tym razem będzie realizować się dla stacji Polsat. Jak zdradziło nam nasze źródło, aktorka wspólnie z Mateuszem Banasiukiem wystąpi w nietypowej komedii romantycznej, która dostarczy widzom sporo niespodzianek. Dowiedzieliśmy się, dlaczego zrezygnowano z obsadzenia Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy. Powód jest zaskakujący. 

Zobacz wideo Co dalej z Barbarą Kurdej-Szatan w „M jak miłość"?

Tomasz Karolak, David CraigKto byłby polskim Bondem? Roznerski ma doświadczenie, a Doda gotową stylówę

Barbara Kurdej-Szatan i Mateusz Banasiuk wystąpią w tajnym projekcie Polsatu 

Telewizja Polsat szykuje sporo nowości. Jedną z nich jest komedia romantyczna, której roboczy tytuł brzmi "Miłość na cztery łapy". 

To ściśle tajny projekt Polsatu. Komedia romantyczna i dla dużych, i dla małych. Głównym bohaterem będzie piesek, ale prócz tego będą atrakcyjne wątki miłosne bohaterów. Roboczy tytuł brzmi "Miłość na cztery łapy" - zdradza nam źródło.

Początkowo planowano zaangażować Antka Królikowskiego, który próbował zaangażować również Joannę Opozdę. Gdy wstępnie potwierdzono ich udział, para nie posiadała się z radości, że będą mogli razem pracować. Obiekcje co do obsady filmu miała dyrektor programowa telewizji Polsat, Nina Terentiew.

W jednej z głównych ról miał zagrać Antek Królikowski, którego bardzo cenią producenci i od dawna z nim współpracują. Antek namówił producenta, by zagrała także Joasia Opozda, ten zgodził się. Małżonkowie cieszyli się więc, że wystąpią razem. Niestety, pani Nina nie zgodziła się na taką obsadę. I wolała postawić na Basię Kurdej-Szatan i Mateusza Banasiuka. Prócz nich w komedii grają także Ania Prus, Filip Tłokiński i Michał Koterski - mówi w rozmowie z "Plotkiem" jeden z pracowników Polsatu.

Jak się nieoficjalnie dowiadujemy, przyczyną, dla której zrezygnowano z Antka i Joanny Królikowskich, był wizerunek aktorów.

Mateusz jest postrzegany jako grzeczny i kulturalny, Basia jako dziewczyna z sąsiedztwa. Idealnie pasują do małomiasteczkowego targetu Polsatu. Szefostwo najprawdopodobniej uznało, że Antek i Asia są zbyt kontrowersyjni i "niegrzeczni" - dodaje.

Księżna KateZamówienie księżej Kate ze Starbucksa jest zdrowsze niż myślisz. To jej energetyczny zastrzyk

Jesteśmy zaintrygowani i z niecierpliwością czekamy na więcej szczegółów.  

Więcej o: