Nie żyje aktor "Mody na sukces". Zmarł w wieku 72 lat w swoim domu. "Był pięknym i opiekuńczym człowiekiem"

Nie żyje Michael Tylo, gwiazda "Mody na sukces". Aktor zmarł w wieku 72 lat w swoim domu we wtorek 28 września.

Michael Tylo w serialu "Moda na sukces" wcielał się w rolę Shermana Gale'a. Jednak to nie jedyny serial, w jakim miał okazję grać. Wystąpił także w m.in. w następujących produkcjach: "Żar młodości" czy "Szpital miejski". Na razie nie podano bezpośredniej przyczyny śmierci, ale ponoć aktor od dłuższego czasu miał problemy zdrowotne. 16 października obchodziłby swoje 73. urodziny.

Hunter Tylo i Gersson ArchilaDramatyczne wyznanie gwiazdy "Mody na sukces". Mąż znęcał się nad nią przez 4 lata

Nie żyje Michael Tylo z serialu "Moda na sukces". Miał 72 lata

Michael Tylo był znany nie tylko z telewizji. Oprócz tego, że był aktorem, to był także wykładowcą na Kolegium Sztuk Pięknych University of Nevada. To właśnie dziekan, Nancy Uscher, poinformowała o jego odejściu.

Michael Tylo był pięknym i opiekuńczym człowiekiem. Był wzorowym przyjacielem, kolegą, nauczycielem i artystą. Miał bardzo wybitną i bogatą karierę, ale z pokorą podchodził do swoich osiągnięć. Bardzo kochał swoją rodzinę i prowadził radosne życie i opuścił nas zdecydowanie za wcześnie. Będziemy za nim bardzo tęsknić, ale czujemy głęboką wdzięczność za wszystko, co Michael wniósł do Kolegium Sztuk Pięknych, UNLV i całego świata" – można przeczytać w oświadczeniu zamieszczonym na stronie uczelni.

Michael Tylo - życie prywatne

Aktor był trzykrotnie żonaty. W 1978 roku ożenił się z Deborah Eckols, następnie poślubił Hunter Tylo, którą poznał na planie "Mody na sukces". W tym serialu wcielała się w rolę dr Taylor Hayes. Trzecią żoną aktora była Rachelle Reichert. 

Michael i Hunter doczekali się trójki dzieci: Michaela Edwarda Tylo II, Izabelli Gabrielle i Katyi Ariel. Niestety, nie mogli cieszyć się szczęśliwym życiem rodzinnym. W 2007 roku 19-letni syn aktora dostał ataku padaczki i utopił się w basenie w ich posiadłości. Z kolei u Katyi Ariel zdiagnozowano nowotwór oka. Lekarze usunęli prawe oko i rozpoczęli chemioterapię. W tym samym roku guz został wykryty również w drugim oku.

Katherine Kelly Lang z 'Mody na sukces'Jak dziś wygląda Brooke z "Mody na sukces"? Aktorka skończyła 60 lat

Więcej o: