Dramatyczne wyznanie gwiazdy "Mody na sukces". Mąż znęcał się nad nią przez 4 lata

Hunter Tylo dwa lata temu zniknęła z mediów. Teraz wyznała na Facebooku, że stoi za tym jej mąż, który znęcał się nad nią przez cztery lata.

Hunter Tylo znana jest głównie z serialu "Moda na sukces", w którym od 1990 do 2014 roku wcielała się w rolę Taylor. Jednak w listopadzie 2016 roku aktorka zniknęła z show-biznesu. Przestała się również udzielać w mediach społecznościowych, na których wcześniej była dosyć aktywna. Teraz na Facebooku wyznała, co było przyczyną. Okazuje się, że stoi za tym jej mąż, Gersson Archila.

Tylo w serii opublikowanych postów napisała, że mężczyzna przez 4 lata znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Wśród jego metod wymienia m.in. znęcanie się werbalne i emocjonalne, ukryte groźby, kontrolowanie jej relacji z innymi ludźmi, zerwanie kontaktów z rodziną oraz szantaże emocjonalne.

Przyjdźcie do sądu 26 kwietnia i 27 czerwca, by usłyszeć całą prawdę o moim prześladowcy - napisała Tylo na Facebooku.

Chwilę później dodała zdjęcie Archili z wymownym podpisem.

Zobaczcie, zwyrodnialec może wyglądać miło i przyjaźnie. Bardzo mi smutno, że byłam odizolowana przez ostatnie 4 lata.
Dlaczego Gersson był prawie deportowany ze Stanów w 2007 roku? Sprawdźcie jego historię w FBI - czytamy dalej.

Teraz Tylo chce zaangażować się w pomoc innym kobietom, które są ofiarami przemocy w związku. Obiecuje też fanom, że wróci do aktorstwa.

Hunter Tylo poślubiła Gerssona Archillę w 2009 roku po zaledwie dwóch miesiącach znajomości. Na ceremonii w Las Vegas obecna była tylko najbliższa rodzina i kilkoro przyjaciół. Wcześniej była związana z Tomym Morehartem i Michaelem Tylo. Aktorka ma czwórkę dzieci.

OG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.