Aleksandra Gintrowska to aktorka, którą wiele osób można znać m.in. z roli Uli Dzieciątkiewicz z serialu Polsatu "Pierwsza miłość". Z kolei fani Konkursu Piosenki Eurowizji z pewnością pamiętają jej start w polskich preselekcjach w 2016 roku, podczas których na scenie pojawiła się w stroju syreny. Od jakiegoś czasu artystka i jej partner Mateusz Przybyła, fotograf i były siatkarz, szykowali się do wyjątkowego wydarzenia w swoim życiu. Para powiedziała sobie "tak".
Aleksandra Gintrowska na swoim Instagramie opublikowała zdjęcia ze swojego ślubu z Mateuszem Przybyłą. Zakochani złożyli przysięgi w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w miejscowości Leśna Podlaska. Na zamieszczonych fotografiach z ceremonii można było zobaczyć kreacje nowożeńców. Piosenkarka założyła białą suknię z szerokim dołem i koronkową górą odsłaniającą ramiona. Obowiązkowo też musiał pojawiać się długi welon. W dłoni natomiast panna młoda trzymała bukiet z białymi i herbacianymi kwiatami. Ukochany Gintrowskiej postawił na ciemnozielony garnitur.
Stało się! Powiedzieliśmy sobie "taki" - napisała szczęśliwa artystka.
Po ceremonii para wraz z zaproszonymi gośćmi bawiła się na weselnym przyjęciu zorganizowanym na Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim. Nowożeńców do pierwszego tańca mieli przygotowywać Hanna Żudziewicz oraz Jacek Jeschke.
Tymczasem jeszcze parę tygodni temu Aleksandra Gintrowska wraz ze znajomymi bawiła się na wieczorze panieńskim. Wszystkim dopisywały szampańskie humory.
Tak Marta Nawrocka wyglądała kilka lat temu. Syn opublikował prywatne zdjęcie
Grafiki Damięckiej o macierzyństwie wywołały lawinę emocji. "Popłakałam się"
Marta Nawrocka zamieściła prywatny kadr z mamą. Podobieństwo jest uderzające
Sebastian Fabijański szczerze o wychowaniu syna. Padły słowa o Maffashion
Była Chajzera o jego związku z 20-latką. Wspomniała o synu. "Jest mi po prostu wstyd"
Rodzina Łukasza Litewki opublikowała list otwarty. "Pisanie tych słów nie przychodzi nam z łatwością"
Iza Miko odezwała się do fanów i nagle... wyjęła sztuczne zęby. Pokazała, jak wygląda bez nich
Rzadki widok. Rafał Trzaskowski pokazał zdjęcie z mamą. Internauci poruszeni
Internauta oburzony kreacją Gąsiewskiej na komunię kuzyna. "Strój do klubu nocnego". Aktorka zareagowała. I to jak!