Nowy trend na TikToku. Zapoczątkowała go Taylor Swift. Po chwili dołączyła do niej inna znana wokalistka

Taylor Swift zapoczątkowała na TikToku nowy trend. Jedna z gwiazd postanowiła odpowiedzieć na niego i nagrała film, który szybko zdobył ogromną popularność.

Taylor Swift założyła konto na TikToku stosunkowo niedawno. Wokalistka w bardzo krótkim czasie zdobyła ponad pięć milionów widzów, a każdy z jej filmików ma po kilkanaście milionów wyświetleń. Jedno z najnowszych nagrań, które zostało opublikowane na jej profilu, obejrzała również amerykańska piosenkarka Shania Twain. Co więcej, gwiazda postanowiła również nagrać swoją wersję. Wideo szybko stało się viralem.

Taylor SwiftTaylor Swift debiutuje na TikToku. Pierwszy film okazał się dużym sukcesem

Zobacz wideo Taylor Swift rozstała się z Harrisem. Będzie nowy hit? Te gwiazdy przekuły złamane serce w największe przeboje

Taylor Swift jest inspiracją dla słynnej piosenkarki

Kilka dni temu na profilu młodej wokalistki pojawiło się nagrania, w którym Taylor odpowiada na stwierdzenie, że kobiety, które zajmują się tworzeniem muzyki country, nie powinny nagrywać utworów pop. Piosenkarka postanowiła sprzeciwić się tym słowom i na dowód tego pokazała serię zdjęć, na których jest Shania Twain, która zdaniem Swift przełamuje wszelkie bariery i pokazuje, że nie istnieją żadne ograniczenia. Do opublikowanego wiedeo dodała podpis, że trzeba uczyć się od najlepszych. Nagranie obejrzała również Twain, która postanowiła zostawić swój komentarz.

Inspirujesz mnie - napisała Shania Twain pod filmem Taylor Swift.

Jak napisała, tak zrobiła - Shania Twain nagrała film na TikToka

Shania Twain nie poprzestała na pozostawieniu komentarza pod filmem. Piosenkarka rzeczywiście została zainspirowana przez młodszą koleżankę, ponieważ nagrała swój film, który był odpowiedzią na nagranie Taylor Swift. Na TikToki możemy zobaczyć inną gwiazdę amerykańskiej sceny muzycznej, którą Twain postrzegała jako wzór do naśladowania - Dolly Parton.

Widząc nagranie swojej idolki, Taylor Swift nie kryła wzruszenia i oczywiście pokazała to na profilu.

Więcej o: