Jane Fonda na okładce polskiego "Vogue'a". Internauci zasypali ją komplementami. "Niesamowicie mądra kobieta. I jaka piękna!"

Jane Fonda jest bohaterką najnowszego wydania polskiej wersji magazynu "Vogue". Aktorka pozuje w skromnej, czarnej stylizacji. Mimo to okładka zachwyciła internautów.

Miłośnicy mody długo musieli czekać na polską odsłonę najważniejszego pisma o modzie. Pierwszy numer polskiej edycji "Vogue'a" został wydany w marcu 2018 roku, a na okładce znalazła się Anja Rubik i Małgorzata Bela, które od lat są obecne na międzynarodowej arenie w branży mody. Przypomnijmy, że ich zdjęcie wywołało wielkie poruszenie. Z czasem na okładkach mogliśmy podziwiać kolejne gwiazdy, w tym zagraniczne. Nowe wydanie magazynu ma aż trzy okładki. Na jednej z nich pozuje Jane Fonda.

Zobacz wideo Dlaczego wrześniowy "Vogue" jest najważniejszy?

Jane Fonda na okładce polskiego "Vogue'a". Internauci zasypali ją komplementami

Bohaterkami październikowego wydania, które skupia się na odwadze, jest wspomniana już Jane Fonda, a także Andie MacDowell oraz Sandra Drzymalska. Wszystkie zdjęcia są utrzymane w podobnej kolorystyce, jednak każda z pań pozuje w zupełnie innej stylizacji i scenerii.

Październikowy numer "Vogue Polska" to hołd dla interpretowanej na wiele sposobów odwagi. W obliczu wyzwań, z którymi nieustannie się mierzymy, odwaga to atrybut, który powinien rozwijać w sobie każdy z nas. Dlatego gwiazdami sesji okładkowej październikowego wydania „Vogue Polska" zostały trzy wyjątkowe kobiety, które inspirują do podejmowania samodzielnych decyzji i walki o własne szczęście - czytamy na Instagramie.

ZOBACZ: Victoria Beckham na okładce "Vogue Polska". Zdjęcia zrobił "polski książę". Są piękne! W wywiadzie przyznała, co lubi w sobie najbardziej

Skupmy się jednak na Jane Fondzie. Amerykańska aktorka pozuje w czarnych spodniach i bluzce z długim rękawem w tym samym kolorze. Jej talia została podkreślona grubym paskiem, który kolorystycznie pasował do całego zestawu. Na głowie aktorki znalazł się kapelusz z dużym rondem. Zdjęcie "ożywia" właściwie szminka aktorki, a także kwiaty, które trzyma w ręce.

Mamy odwagę i mimo różnic, wszystkie dzielimy ze sobą doświadczenie podobnych niesprawiedliwości i okrucieństw - powiedziała w rozmowie z Karoliną Sulej.

Zdjęcie aktorki trafiło w gusta wielu osób. Nie brakuje komplementów pod adresem Jane Fondy.

Rewelacja. Piękna okładka.
Uwielbiam ją! Niesamowicie mądra kobieta. I jaka piękna!
Klasa - czytamy na Facebooku i Instagramie magazynu.

Wam też podoba się ta okładka? 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.