Victoria Beckham na okładce "Vogue Polska". Zdjęcia zrobił "polski książę". Są piękne! W wywiadzie przyznała, co lubi w sobie najbardziej

Na okładce grudniowego "Vogue Polska" możemy oglądać Victorię Beckham. To największa gwiazda, jaka do tej pory pojawiła się w polskiej edycji magazynu. Fotografie projektantki mody wykonał Alexi Lubomirski.

Na profilu "Vogue Polska" pojawiła się okładka grudniowego wydania magazynu. Widzimy na nim Victorię Beckham - kiedyś piosenkarkę i członkinię zespołu "Spice Girls", dziś wziętą projektantkę. Gwiazda na swoim instagramowym profilu pokazała także zdjęcia z sesji.

Victoria Beckham w "Vogue Polska"

Victorię Beckham sfotografował Alexi Lubomirski - współpracujący z najlepszymi na świecie magazynami fotograf o polskich, szlacheckich korzeniach. Alexi wykonał m.in. zaręczynową sesję Meghan i księcia Harry'ego, jego zdjęcia są bardzo estetyczne i "tradycyjne". Jeśli nie byliście fanami pierwszej okładki "Vogue'a" z krzywym Pałacem Kultury, fotografie Lubomirskiego powinny przypaść Wam do gustu.

Za stylizacje odpowiada Daniela Agnelli, a ubrania, w których pozuje pani Beckham pochodzą z jej najnowszej kolekcji.

Kocham ujęcia z grudniowego "Vogue Polska" - napisała na swoim Instagramie Victoria.

Polscy fani zalali profil magazynu pozytywnymi komentarzami:

Przepiękna - pisali.
Cudowna!
OMG.
 

Fragmenty wywiadu opublikował już brytyjski "Daily Mail". Możemy się z niego dowiedzieć, że Victoria najbardziej lubi w sobie to, że jest dobrą matka (razem z Davidem wychowują czwórkę dzieci). W rozmowie z Małgosią Belą przyznała, że często powtarza sobie takie słowa"

Możesz marzyć o rzeczach wielkich, a nawet jeszcze większych. A potem pracuj mocno.

Victoria to wzięta projektantka i businesswoman, ale też mama i zona. Zobaczcie, jak szaleje z rodziną na wakacjach:

Zobacz wideo

jm