Meghan Markle w białej mini. Emocjonalna przemowa o nierównościach społecznych. W stylizacji wartej 35 tys. dol.

Meghan Markle i książę Harry przybyli z wizytą do Nowego Jorku. W sobotę otworzyli festiwal Global Citizen Live w Central Parku i wygłosili razem przemówienie o nierównym dostępie do szczepionek. Księżna Sussex zaprezentowała się w białej mini od Valentino.

Meghan Markleksiążę Harry kontynuują swoją filantropijną działalność. Oboje pojawili się na festiwalu Global Citizen Live w Nowym Jorku, by podczas jednego z oficjalnych przemówień poruszyć problem nierówności ekonomicznych. Żona wnuka królowej Elżbiety II ubolewała nad tym, że mieszkańcy uboższych krajów mają ograniczony dostęp do szczepionek. "Daily Mail" w międzyczasie wyliczył, ile warta jest stylizacja, w której zaprezentowała się księżna Sussex. Kreacja adekwatna do wypowiadanych słów?

Meghan Markle w sukience od Valentino i biżuterii za ponad 35 tysięcy dolarów

Meghan Markle podczas przemówienia w Nowym Jorku wspomniała o tym, że choć według prognoz do końca roku aż 70 proc. populacji będzie mogło przyjąć szczepionkę, miliardy osób na świecie wciąż nie mają do nich dostępu. 

Każdy człowiek na tej planecie ma prawo do szczepionki. To prawda, lecz tak się nie dzieje. I kiedy w tym i wielu innych państwach możesz ją z łatwością dostać, miliardy ludzi na świecie nie mają tej możliwości - stwierdziła z żalem.
Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje!

Publiczny występ żony księcia Harry'ego nie był jednak w całości podporządkowany tak poważnym sprawom, jakimi są bieda i nierówności ekonomiczne. Meghan znalazła też chwilę, by z uśmiechem zapozować wtulona do ukochanego męża w wartej ponad 150 tys. zł stylizacji. Na festiwalu Global Citizen Live zaprezentowała się w białej sukience mini o prostym kroju projektu włoskiego domu mody Valentino. Ozdobiona naszytymi wstawkami z koronki kreacja kosztowała około 17 tysięcy złotych.

Meghan Markle i książę HarryMeghan Markle i książę Harry Agencja Wyborcza.pl

Według wyliczeń "Daily Mail" biżuteria, którą miała na sobie Meghan, również nie należała do tanich. Księżna zaufała francuskiej marce Cartier. Do kolczyków wartych 16,5 tysiąca dolarów dobrała zegarek za 12 tysięcy i bransoletki za prawie siedem tysięcy. Gustownie?

Przypomnijmy, że nie tak dawno w mini zaprezentowała się też księżna Kate, która odwiedziła National Tennis Centre w Londynie i spotkała się z Emmą Raducanu, zwyciężczynią US Open 2021. Miały okazję nie tylko na rozmowę, ale przede wszystkim na grę. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.