Pisał o zaręczynach z nieżyjącą już Gabby Petito: Póki śmierć nas nie rozłączy. FBI od wielu dni szuka Briana Laundrie

Gabby Petito i Brian Laundrie zaczęli spotykać się w 2019 roku, a rok później byli już zaręczeni. Youtuberka wyjechała z partnerem w podróż samochodem po USA. Niestety, nie wróciła z niej cała i zdrowa, w przeciwieństwie do Briana. Post mężczyzny z zaręczyn z Petito zaniepokoił internautów. Laundrie przypadkowo użył tych słów?

Doniesienia o tragicznej śmierci 22-letniej youtuberki Gabby Petito okazały się prawdą. Koroner hrabstwa Teton Brent Blue poinformował, że odnalezione kilka dni temu w parku narodowym ciało młodej kobiety to zwłoki Petito. Dziewczyna padła ofiarą  zabójstwa. Jej partner na początku września powrócił sam z podróży, jednak nie współpracował z policją w poszukiwaniach ukochanej. Laundrie zniknął po tym, jak wynajął adwokata. W sieci internauci odnaleźli jego post z zaręczyn z Gabby. Słowa, którymi opatrzył zdjęcie, wzbudzają niepokój. 

Zobacz wideo Policjanci z "Archiwum X" doprowadzili do zatrzymania podejrzanego o popełnienie morderstwa sprzed 23 lat.

Gabby PetitoGabby Petito nie żyje. Strażniczka parku narodowego ostrzegała youtuberkę

Brian Laundrie opatrzył zdjęcie z Gabby Petito niepokojącymi słowami

Gabriella razem z narzeczonym podróż rozpoczęli w lipcu tego roku, ruszając z Florydy. 22-latka relacjonowała na Instagramie miejsca, które udało im się zwiedzić. Po 26 sierpnia Gabby nie opublikowała niczego w mediach społecznościowych i zerwała kontakt z rodziną. Wiadomo, że gdy przebywała z partnerem w stanie Utah, wywiązała się między nimi sprzeczka, która eskalowała i doszło do rękoczynów. Relacja Gabby i Briana nie była tak idealna, jak uważano. Wstrząśnięci internauci odnaleźli na profilu mężczyzny post z dnia, w którym oświadczył się Gabby. Zdjęcie opatrzył słowami "póki śmierć nas nie rozłączy". 

Moją największą obawą jest to, że pewnego dnia się obudzę i to wszystko okaże się tylko snem, bo tak właśnie czułem się w każdej sekundzie od chwili, gdy się poznaliśmy. Dopóki śmierć nas nie rozłączy lub dopóki się nie obudzę, tak się cieszę, że twoja odpowiedź brzmiała: tak, kocham cię - napisał Brian.
 

Choć sprawą zajmują się odpowiednie służby, to internauci robią własne "śledztwo". Niektórzy analizują playlistę Gabby na Spotify i uważają, że pojawiło się na niej kilka "niepokojących piosenek". Zwłaszcza że zostały dodane do niej dzień po tym, jak Gabby wysłała ostatnią wiadomość SMS do swojej matki. 

Dodatkowo analizują też zdjęcia i posty Instagramie Gabby i uważają, że ostatnie posty nie zostały wrzucone przez nią. Twierdzą, że pisze je ktoś inny. Jednym z dowodów na to ma być to, że w nowych wpisach pojawiają się znaki interpunkcyjne, a Gabby nigdy nie zwracała na nie uwagi.

Trwa obława na narzeczonego Gabby Petito

Brian Laundrie jest głównym podejrzanym w sprawie o morderstwo Gabby Petito. Przeszukano dom rodzinny 23-latka. W sprawę oprócz FBI zaangażowało się także 11 innych agencji. Poszukiwania mężczyzny odbywają się na terenie rozległego rezerwatu Carlton na Florydzie, na północ od North Port. Obszar ten miała wskazać rodzina Laundriego, który skierował się tam po powrocie z podróży z narzeczoną. 

Teren jest bardzo trudny. Mamy do dyspozycji wielu operatorów dronów - przyznał oficer Joe Fussell z Departamentu Policji North Port.

W rezerwacie wiele obszarów zostało zalanych. Osoby biorące udział w poszukiwaniach mężczyzny muszą przedzierać się przez bagna pełne aligatorów i węży, a także przez mokre szlaki. Biuro Szeryfa Hrabstwa Sarasota opublikowało oświadczenie za pośrednictwem Twittera, w którym zdementowało doniesienia, że Laundrie został zatrzymany. W poszukiwaniach pomagają również psy tropiące.

Monika DrzyzgaMonika Drzyzga mierzy się z hejtem na swój temat. Żona siatkarza ma dość

Więcej o: