Tłum gwiazd na imprezie "Vogue'a". Anna Lewandowska w zupełnie innym wydaniu, Monika Olejnik wyłamała się z dress code'u

We wtorek wieczorem odbyła się impreza zorganizowana przez magazyn "Vogue". Polskie gwiazdy nie mogły ominąć takiej okazji i licznie pojawiły się w Łazienkach Królewskich w Warszawie.

Wrześniowy numer polskiej edycji magazynu "Vogue" powstał pod kierunkiem nowej redaktor naczelnej, Iny Lekiewicz. Zaprezentowane okładki są częścią międzynarodowego projektu "New Beginnings", w którym wszystkie edycje wykonały okładkowe zdjęcia o wschodzie słońca, by symbolicznie podkreślić wiarę w nowy początek. Z tej okazji zorganizowano również specjalny event, na który zaproszono śmietankę polskich gwiazd. Wśród nich znalazły się Anna Lewandowska, Anja Rubik i Maja Ostaszewska.

Zobacz wideo Który "Vogue" jest najważniejszy?

Tłum gwiazd na imprezie "Vogue'a". Anna Lewandowska w zupełnie innym wydaniu, Monika Olejnik wyłamała się z dress code'u

Luksusowa impreza "Vogue'a" odbyła się w Starej Oranżerii w Łazienkach Królewskich. Wśród zaproszonych gwiazd była m.in. Anna Lewandowska, która tego wieczora pokazała się w nieco innej wersji. Żona piłkarza zazwyczaj stawia na eleganckie sukienki, podkreślające jej wysportowaną figurę. Tym razem zdecydowała się na garniturowe spodnie oraz kamizelkę projektu jednej z jej ulubionych projektantek, Magdy Butrym.

Alicja Boratyn, Tola Szlagowska Alicja Boratyn z Blog 27 szuka pracy. "Pracowałam jako kelnerka, angielski na poziomie B2"

Anna LewandowskaAnna Lewandowska instagram/annalewandowskahpba

Na imprezie pojawiła się również Anja Rubik. Modelka jak zwykle zrobiła ogromne wrażenie swoją stylizacją. Krótka, cekinowa sukienka odsłoniła jej nogi. Wieczór był chłodny, więc dobrała do niej prostą, czarną marynarkę.

Anja RubikAnja Rubik instagram/anja_rubik

W Łazienkach Królewskich bawiła się również Maja Ostaszewska, Ania Kuczyńska, Małgosia Bela i Monika Olejnik. Dziennikarka wyłamała się swoją stylizacją. Zdecydowana większość gości tego wieczoru postawiła na czerń, prezenterka za to na brudny róż.

'Ślub od pierwszego wejrzenia' "Ślub od pierwszego wejrzenia". Jedna z par ma wspólnych znajomych

 

Która stylizacja zrobiła na was największe wrażenie? Więcej zdjęć z tego wydarzenia znajdziecie w naszej galerii.

Więcej o: