"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza szczerze o rozstaniu z Kamilem. Zaskakuje informacja o wspólnym mieszkaniu

Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odpowiedziała na pytania internautów. Na Instagramie została zapytana m.in. o samopoczucie po rozstaniu.

Rozstanie Izabeli i Kamila było dla wielu widzów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niemałym zaskoczeniem. Para jako jedyna zdecydowała się na kontynuowaniem małżeństwa po miesięcznym eksperymencie. Zakochani coraz częściej mówili o wspólnej przyszłości i mieszkaniu, a przed ogłoszeniem decyzji o zakończeniu związku, byli razem na wyjeździe.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Izabela opowiedziała o rozstaniu z Kamilem. O związek walczyli długo

Nic więc dziwnego, że widzowie i internauci obserwujący konto Izabeli chcieli poznać prawdę na temat rozstania pary ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 5". Kobieta poprosiła swoich obserwatorów o zadawanie pytań, większość z nich dotyczyła zakończonego właśnie związku.

Izabela przy okazji odpowiedzi wyznała, że pomimo przygotowań do tego etapu, nigdy nie zamieszkała z Kamilem. Dowiedzieliśmy się również, iż decyzja o rozstaniu została podjęta na podstawie wielu rozmów z mężem, a małżonkowie walczyli o związek bardzo długo.

'Ślub od pierwszego wejrzenia''Ślub od pierwszego wejrzenia' Instagram, @Iziiiiij85

Już od jakiegoś czasu nam się nie układało, to nie była decyzja podjęta z dnia na dzień. Zanim to nastąpiło, przeszliśmy wiele rozmów.

Kamilowi i Izie od początku kibicowała mama kobiety, internauci zapytali więc o jej samopoczucie po przekazaniu informacji na temat rozwodu córki. Tak jak można się spodziewać, mama uczestniczki nie przyjęła tego najlepiej.

Było jej przykro, wiadomo.

'Ślub od pierwszego wejrzenia''Ślub od pierwszego wejrzenia' Instagram, @Iziiiiij85

Iza na Instagramie wyznała również, że rozstała się z Kamilem w stosunkach koleżeńskich, nie żałuje także podjęcia decyzji o rozwodzie i pozytywnie patrzy w przyszłość.

Więcej o: