Córka Madonny zaskakuje i szokuje. Lourdes Leon to urodzona skandalistka, która ceni sobie naturalność

Madonna to niekwestionowana królowa popu, która od początku kariery szokowała swoim wizerunkiem. Czy jej 24-letnia córka również poszła w ślady popularnej mamy?

Życiem Lourdes Leon media interesowały się niemalże od zawsze. Pierwsze kontrowersje wokół niej zaczęły się pojawiać w momencie, gdy była jeszcze nastolatką. 24-latka, podobnie jak jej mama, często zaskakuje swoim zachowaniem i została już okrzyknięta mianem skandalistki.

Lourdes Leon24-letnia córka Madonny na Met Gali zaprezentowała nieogolone pachy i obcisłą suknię

Zobacz wideo Kim Kardashian wsiada do busa i jedzie na Met Galę

Lourdes Leon ceni sobie naturalność. Jak dziś wygląda 24-letnia córka Madonny?

Lourdes zdecydowanie lubi szokować swoim wyglądem. Młoda gwiazda często publikuje w mediach społecznościowych dość kontrowersyjne zdjęcia. Ostatnio zagraniczne media podały, że Lourdes ma dość paparazzi śledzących jej każdy krok i zamierza nieco odsunąć się od życia w świetle fleszy.

Po tym wyznaniu mogłaby się wydawać, że córka Madonny zamierza zniknąć ze świata show-biznesu. Jednak jej obecność na gali MET całkowicie zaprzeczyła pojawiającym się doniesieniom. Lourdes Leon skupiła na sobie wzrok całego świata. 24-latka przypomniała jednocześnie, że bardzo ceni sobie naturalność. Media zwróciły uwagę nie tylko na jej kreację, ale również na pachy dziewczyny. Córka Madonny dumnie pokazywała znajdujące się pod nimi włosy.

 

Jaki plan ma na siebie Lourdes Leon?

Lola, bo tak zwraca się do niej rodzina i przyjaciele, po raz pierwszy pojawiła się na okładce "Vanity Fair", mając zaledwie dwa lata. Jako dziecko interesowała się zarówno muzyką, jak i aktorstwem. Wiele osób zakładało, że w przyszłości pójdzie w ślady sławnej mamy.

Lourdes Leon urzekła również świat mody. Dziewczyna często brała udział w kampaniach największych marek. Będąc jeszcze nastolatką, angażowała się również w produkcję i marketing linii kosmetyków stworzonych przez Madonnę.

Obecnie często pokazuje się na branżowych imprezach czy prestiżowych pokazach mody. 24-latka podjęła się również zadania propagowania świadomości na temat ciałopozytywności. 

Patrząc na jej dotychczasowe życie, można odnieść wrażenie, że idzie w ślady swojej mamy i uwielbia skupiać na sobie uwagę mediów. Czas pokaże, czym jeszcze zaskoczy świat Lourdes Leon. 

Więcej o: