Sanah ma problemy ze zdrowiem. Gwiazda odwołała najbliższe koncerty. "Z łezką w oku muszę przekazać..."

W oświadczeniu Sanah czytamy, że jest zmuszona odwołać najbliższe koncerty. Gwiazda miała zagrać 18 oraz 19 września w Polkowicach i Zielonej Górze.

Sanah to niewątpliwie jeden z największych fenomenów na polskim rynku muzycznych ostatnich lat. Artystka bije rekordy popularności, nagrywa przebój za przebojem, a jej teledyski na YouTubie osiągają miliony odsłon. Wokalistka w związku z zawrotną karierą żyje również na najwyższych obrotach, co niestety zaczęło odbijać się na jej zdrowiu. 24-latka wydała oświadczenie, w którym informuje, że jest zmuszona odwołać najbliższe koncerty.

Zobacz wideo Sanah rozmawia z Jessie Ware. Dzieci gwiazdy bohaterami drugiego planu

Sanah ma problemy ze zdrowiem i odwołuje koncerty

W komunikacie organizatorów czytamy, że koncerty Sanah zaplanowane na 18 i 19 września zostały odwołane.

Z przykrością informujemy, że Sanah ze względów zdrowotnych nie może wystąpić na scenie w najbliższy weekend. Oznacza to, że zaplanowane na 18 i 19 września 2021 roku w Polkowicach i Zielonej Górze koncerty nie odbędą się w tych terminach - czytamy w oświadczeniu przesłanym do organizatora przez wytwórnię Sanah.

Wokalistka w mediach społecznościowych wyznała zaś, że przerwa w koncertowaniu jest konieczna, aby mogła zregenerować swoje siły i wrócić do grania bez przerw. Gwiazda zapewniła fanów, że do kolejnych muzycznych spotkań dojdzie już niedługo. 

Z łezką w oku muszę wam przekazać, że z powodów ode mnie niezależnych nie będę mogła pojawić się na koncertach w najbliższy weekend - w Polkowicach i Zielonej Górze. Muszę ten czas poświęcić, aby tego typu sytuacje nie zdarzały się już więcej. Nie martwcie się, widzimy się już niedługo! - pisze gwiazda na Facebooku.

Wybieracie się na któryś z koncertów Sanah?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.