Julia Wieniawa zdała egzamin na prawo jazdy. "Kamień z serca". Nikodem Rozbicki trzymał kciuki i dał jej prezent. Uroczy!

Julia Wieniawa pochwaliła się zdanym egzaminem na prawo jazdy. Mocno trzymał za nią kciuki Nikodem Rozbicki. Dostała nawet od niego prezent.

Podczas tegorocznych wakacji Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki wybrali się na samochodową wycieczkę po Europie, z której relację zdawali w mediach społecznościowych. Wtedy to za kierownicą pojazdu siedział ukochany aktorki. Ona sama natomiast po powrocie z wakacji postanowiła przypomnieć sobie tajniki prowadzenia auta i zdobyć odpowiednie uprawnienia.

Zobacz wideo Nikodem Rozbicki opowiada o związku z Julią Wieniawą. "Moja muza"

Julia Wieniawa zdała egzamin na prawo jazdy. Nikodem Rozbicki trzymał kciuki

Julia Wieniawa na kurs jazdy chodziła już ładnych kilka lat temu, jednak długo nie zdecydowała się, by zdawać egzamin. To się jednak zmieniło i w sobotę 11 września bieżącego roku aktorka poinformowała na InstaStories o ważnym dla siebie momencie. Mogła liczyć na wsparcie ukochanego. W jednej z relacji pokazała, jaki prezent dostała od niego przed jazdą z egzaminatorem. Na zdjęciu, pod bukietem z tulipanów, widać obrazek zrobiony przez Nikodema Rozbickiego. Narysował on samochód oraz serce i dodał napis:

Powodzenia kochanie!

Prezent od Nikodema Rozbickiego dla Julii WieniawyPrezent od Nikodema Rozbickiego dla Julii Wieniawy fot. instagram.com @juliawieniawa

Jennifer Lopez i Ben AffleckJennifer Lopez i Ben Affleck debiutują na ściance podczas Festiwalu w Wenecji

Niedługo później Julia Wieniawa mogła już dumnie ogłosić, że zdała i to od razu za pierwszym podejściem. Na filmiku w relacji i w opublikowanym poście nie kryła swojej radości z tego powodu. Nic dziwnego, dla wielu osób egzaminy na prawo jazdy są bardzo stresujące i nie każdemu udaje się podejść do nich z sukcesem.

Jak postanowiłam - tak zrobiłam. Yasss! Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem. Kamień z serca. (…) A teraz z drogi śledzie, bo Wieniawka jedzie! - czytamy.

Pod opublikowanym zdjęciem uwieczniającym ten te moment pojawiło się wiele gratulacji od internautów. Cieszyli się oni szczęściem Wieniawy. 

 

Meghan Markle, książę HarryAstrolożka księżnej Diany przewidziała losy Meghan Markle i księcia Harry'ego

A wy macie prawo jazdy? Za którem razem zdaliście egzaminy?

Więcej o: