20 lat temu wystąpił w pierwszej edycji "Big Brothera", a teraz pojawi się w "The Voice of Poland". Tak dziś wygląda Piotr Lato

Już w sobotę startuje 12. edycja "The Voice of Poland". Wśród uczestników nie zabraknie nowych twarzy, które mają nadzieję na rozwinięcie muzycznej kariery. Zobaczymy również uczestnika, który nie tylko pojawił się w pierwszej edycji muzycznego show. Na swoim koncie ma również udział w reality show, "Big Brother".

Talent show "The Voice of Poland" cieszy się niesłabnącą popularnością. Widzowie nowe odcinki ulubionego formatu będą mogli oglądać na antenie TVP2 już od najbliższej soboty, 11 września. Produkcja ujawniła, kogo zobaczymy w programie. Jedną z osób jest uczestnik, który miał okazję sprawdzić swój wokal w pierwszym sezonie programu, gdzie poznał również ukochaną. Piotr Lato dwadzieścia lat temu pojawił się również w reality show "Big Brother". Tym razem spełni marzenia? 

Zobacz wideo Justyna Steczkowska wraca do „TVoP". Chciałaby pracować z Dodą?

Lil Uzi VertFani próbowali wyrwać z czoła rapera diament wart 24 miliony dolarów

"The Voice of Poland". Piotr Lato po raz drugi w programie 

Piotr Lato na jakiś czas zniknął z show-biznesu, jednak nie przestał rozwijać swoich pasji związanych z muzyką. W formacie "Big Brother" dał się poznać jako "Picia", jeden z najpopularniejszych uczestników show. Musiał jednak opuścić program ze względu na złamanie regulaminu. 

Zobacz: Piotr "Picia" Lato był gwiazdą pierwszej edycji "Big Brothera". Jak dziś wygląda? Nie rozpoznalibyśmy go na ulicy

Mężczyzna ponownie postanowił zawalczyć o swoje marzenia i już w sobotę będzie można zobaczyć jego zmagania w przesłuchaniach w ciemno "The Voice of Poland". Piotr na scenie wystąpi razem z ukochaną, Karoliną Charko, którą poznał podczas pierwszej edycji muzycznego show TVP2. Wówczas żaden z jurorów nie odwrócił się w stronę wokalisty, jednak jego występ w programie nie okazał się pechowy. Lato dzięki niemu poznał swoją miłość. Para w najnowszej edycji wspólnie zaśpiewa utwór "Stitched Up" Herbiego Hancocka i Johna Mayera.

Piotr Lato wydał również płytę "Dust Bowl Desert Night Fantasies", która miała swoją premierę w maju tego roku. Na płycie gościnnie wystąpiła jego ukochana, Karolina Charko. 

Doda i Ekipa FrizaDoda postawiła jeden warunek Ekipie Friza. Czy zgodzą się na taki układ?

Nowy sezon "The Voice of Poland" już w sobotę o 20:00 w TVP2. Kojarzycie Piotra z pierwszej edycji? 

Więcej o: