Marcelina Zawadzka gorzko wspomina czas w "Pnś". Zapytaliśmy, czy chciałaby wrócić do TVP [PLOTEK EXCLUSIVE]

Marcelina Zawadzka przez jakiś czas miała okazję współpracować publicznym nadawcą. Jak wspomina tamte czasy? Tego dowiedział się nasz reporter.

Marcelina Zawadzka prowadziła m.in. "Pytanie na śniadanie" emitowane na antenie TVP2. Gdy została odsunięta od formatu, fani zasypywali ją pytaniami o ewentualny powrót do programu. Taka sytuacja jednak jeszcze nie nastąpiła. Jak dzisiaj wspomina swoją dawną współpracą?

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka gorzko o "Pytaniu na śniadanie". "Te pięć lat było naprawdę trudne". Furtka ponoć otwarta

Marcelina Zawadzka o współpracy z TVP

Minęło już trochę czasu, od kiedy Marcelina Zawadzka ostatni raz pojawiła się na antenie TVP. Nasz reporter był więc ciekawy, czy tęskni za tamtym okresem, kiedy gościła na ekranach jako chociażby gospodyni śniadaniówki. Gwiazda zdobyła się na szczerą odpowiedź. Przyznała, że tamte lata były dla niej trudne.

Tęsknię za jedną z tych części, czyli tym, że ludzie, Tomek (Wolny - dop. red.) i ludzie - wy (widzowie - dop. red.), ale te pięć lat było bardzo trudne i tak czas teraz, co mam, to jest rzeczywiście taką dla mnie stabilizacją - powiedziała dziennikarzowi Plotka.

Sylwia Bomba"Taniec z Gwiazdami". Sylwia Bomba nie ukrywała emocji. Zalała się łzami na parkiecie

Wyjaśniła, że dużą część czasu spędzała w pracy, była mocno skupiona na swoich zadaniach, co miało wpływ na jej życie prywatne.

Wiele związków mi też przez to pewnie nie wychodziło - wspomniała.

Teraz za to ma chwilę oddechu. Czy jest dla niej otwarta furtka do powrotu i jaki jest jej kontakt z kolegą z programu, Tomaszem Wolnym? Tego wszystkiego dowiecie się z rozmowy reportera Plotka z Marceliną Zawadzką. Wywiad znajdziecie w wideo powyżej.

Katarzyna SkrzyneckaKatarzyna Skrzynecka miała przygodę na lotnisku. "Zwariowałam ze śmiechu"

Aktualnie Marcelina Zawadzka jest w szczęśliwym związku i zdradziła, że wiele ją łączy z obecnym partnerem. Chodzi chociażby o podróże, przez które jednak oboje czasami znajdują się daleko od siebie. 

Niedługo zobaczymy Marcelinę Zawadzką w programie "Fort Boyard". Premiera już 12 września na platformie Viaplay.

Więcej o: