Marcelina Zawadzka zdradza, jak poznała nowego partnera. "Jest najprzystojniejszy" i ciągle podróżuje [PLOTEK EXCLUSIVE]

Marcelina Zawadzka opowiedziała w rozmowie z naszym reporterem o nowym związku. Widać, że jest szczęśliwie zakochana!

Marcelina Zawadzka jest gwiazdą najnowszej wersji "Fortu Boyard", który powrócił po kilkuletniej przerwie. Premierowe odcinki już 12 września na platformie Via Play. Reporter Plotka był obecny na nagraniach i udało mu się porozmawiać z modelką. Nie ukrywała, że jest zakochana.

Marcelina Zawadzka zdradza, jak poznała nowego partnera. "Jest najprzystojniejszy" i ciągle podróżuje [PLOTEK EXCLUSIVE]

Na początku grudnia ubiegłego roku Marcelina Zawadzka potwierdziła, że jest w związku i wówczas pokazała w mediach społecznościowych swojego partnera, Tomasza Włodarczyka. Pół roku później okazało się, że nawiązała bliższą relację z innym mężczyzną, Maxem Gloecknerem. O tym, że są razem zdradził ich pobyt w tym samym miejscu.

ZOBACZ: Marcelina Zawadzka ma nowego partnera! Zdradził ich pobyt w tym samym miejscu. Najprzystojniejszy ze wszystkich

Pod zdjęciami Maxa nie brakuje komentarzy z komplementami, a według internautów jest bardzo przystojny. Co na to Marcelina Zawadzka? Oczywiście zgadza się z tymi słowami! Powiedziała też, czy ma swój typ mężczyzny.

To nie ma znaczenia, czy jest ktoś wyższy, niższy. Oczywiście temperament, poczucie humoru, to jest fajne. I jak się z kimś dogadujesz i masz o czym gadać, bo jak jest cisza, albo czujesz, że ktoś cię nie rozumie, że się ścieracie w pewnych kwestiach, to nie ma co - powiedziała w rozmowie z Plotkiem.

Marcelina potwierdziła, że sporo ją łączy z Maxem, a jedną z takich rzeczy są podróże. To właśnie w ten sposób się poznali. Dodała, że to jednak jej partner częściej zwiedza świat niż ona, bo ona lubi też być w Warszawie. Jak zatem sprawdza się ich związek na odległość? Czy Marcelina boi się, że przez takie rozjazdy ta relacja może się skończyć? Dowiecie się tego z naszego wideo, a w poniższej galerii znajdziecie zdjęcia Maxa Gloecknera. 

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka pierwszy raz o nowym związku. Mówi, jak się poznali
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.