Natalia Klimas pokazała retro pokój córek. Postawiła na efektowny żyrandol i drewniane dodatki

Natalia Klimas chętnie pokazuje kolejne kąty swojego mieszkania. Gwiazda ma rękę do urządzania wnętrz. Nie wyrzuca starych mebli, tylko daje im drugie życie. W dziecięcym pokoju również nie brakuje retro dodatków.

Natalia Klimas ze związku z biznesmenem, Mikołajem Boberem doczekała się dwóch córek, Zuzanny i Hani. Aktorka spełnia się w roli mamy i nie ma problemów z tym, by pokazywać swoje pociechy w mediach społecznościowych. Na InstaStories opublikowała zdjęcie, na którym widać, jak urządziła pokój dziecięcy. Przy okazji udowodniła, że młodsza córka Hania jest jej kopią. 

Zobacz wideo Natalia Klimas mówi, jakie były pierwsze słowa jej dziecka

Sylwia BombaSylwia Bomba zdradziła, jakie ma wykształcenie. Ukończyła prestiżową szkołę

Natalia Klimas pokazała pokój dziecięcy 

Natalia Klimas na Instagramie chętnie prezentuje wnętrza domu na Mazurach czy apartamentu w Warszawie. Aktorka zdecydowanie jest fanką retro mebli i dodatków, za którymi stoi jakaś historia. Można zauważyć, że ściany w pokoju pomalowano na jasny kolor. We wnętrzu nie brakuje drewnianego łóżka. Znalazł się tam również bujany fotel w karmelowym odcieniu. Uwagę zwraca czarny żyrandol w kształcie kapelusza, który jest efektownym dodatkiem. Natalia do wnętrza dodała duży dywan w różnych kolorach, białe zasłony sięgające ziemi, a także dekoracje w postaci tęczy na ścianie i oczywiście nie mogło zabraknąć zabawek dla dzieci i książek. Całość wygląda bardzo klimatycznie. 

Zuzia w żłobku, w domu jest cisza i spokój, obie z Hanką jesteśmy jeszcze w piżamach. Idę zrobić sobie kawę - napisała aktorka.

Natalia Klimas pokazała pokój dziecięcyNatalia Klimas pokazała pokój dziecięcy Fot. Instagram/ nataliaklimas

Natalia Klimas porównała swoje zdjęcie z dzieciństwa, z fotografią córki 

Aktorka przyznała również, że młodsza córka Hania jest jej kopią. Na dowód opublikowała zdjęcie dziewczynki, które porównała z fotografią sprzed lat, na którym można zauważyć aktorkę w dziecięcym wieku. Trzeba przyznać, że podobieństwo jest uderzające. 

A to mała Hania, wczoraj. No przecież to ja - dodała Natalia.

Natalia Klimas porównała swoje zdjęcie z przeszłości, ze zdjęciem młodszej córkiNatalia Klimas porównała swoje zdjęcie z przeszłości, ze zdjęciem młodszej córki Fot. Instagram/ nataliaklimas

Tromba i Kuba NowaczkiewiczJeden z członków Ekipy zmierzy się w MMA. Kilka dni temu stał w narożniku

Wy również widzicie podobieństwo? Jak wam się podoba taka odsłona pokoju dziecięcego? 

Więcej o: