Natalia Klimas pokazała, jak urządziła dom na Mazurach. Ma tam swoje ulubione miejsce. Bardzo przytulnie

Natalia Klimas wrzuciła do sieci zdjęcia swojego mazurskiego domu. Jest dużo drewna i naturalnych tkanin. Widać, że to przytulne miejsce.

Natalia Klimas, aktorka, która zagrała w głośnym filmie "Słyszeliście o Morganach" z Sarah Jessicą Parker i Hugh Grantem w roli głównej. Pojawiła się także w "Plotkarze" czy "Białych kołnierzykach", w ubiegłym roku przeniosła się na Mazury. Mieszka tam z mężem Mikołajem oraz dwójką dzieci. Choć aktorka przyznała, że czasem tęskni za miastem, to widać, że kocha swój mazurski dom i świetnie go urządziła.

Zobacz wideo Natalia Klimas pokazała wyprawkę dla dziecka

Natalia KlimasKlimas pokazała córkę. Kołakowska stwierdziła, że mała to cały tata. Trafna riposta aktorki

Natalia Klimas pokazała dom na Mazurach

Fotografie, które trafiły do sieci, przedstawiają bardzo przestronne i komfortowo wyposażone wnętrza. Wszystko wygląda bardzo wygodnie, ale też ekologicznie.

Jadalnia

Na jednym ze zdjęć Natalia Klimas pokazała jadalnię otwartą na ogród - dzięki temu jest bardzo jasna. Stoi tam tylko szklana gablota, duży stół udekorowany sezonowymi kwiatami i stare, jak przyznaje aktorka, drewniane krzesła. W takiej jadalni musi zapewne toczyć się rodzinne życie.

Natalia KlimasNatalia Klimas Natalia Klimas/Instagram screen

Strefa wypoczynku

Na kolejnej fotografii widać bardzo przytulne miejsce wypoczynku - siedzisko z szafkami, w których można przechowywać wiele sprzętów. Pełno tam poduszek z aksamitnych i płóciennych tkanin w naturalnych kolorach. Natalia Klimas przyznaje, że to jej ulubione miejsce w domu.

Natalia KlimasNatalia Klimas Natalia Klimas/Instagram screen

Salon

Salon aktorka wyposażyła w bardzo wygodną kanapę narożną z ogromnym pufem. Wszystko w kolorach surowego płótna i beżu. Na pufie widać tacki do podawania posiłków, jednak Natalia wykorzystała je, by postawić świece i wazon z kwiatami, co sprawia, że miejsce wydaje się jeszcze bardziej przytulne. Do tego poduszki i pleciony dywan w podobnych odcieniach. 

Natalia KlimasNatalia Klimas Natalia Klimas/Instagram screen

W całym domu przeważa jasne drewno. Zarówno podłogi, jak i meble wykonano z naturalnych i zarazem ekologicznych materiałów. Dużo też białych powierzchni, na przykład zabudowane schody. 

Natalia KlimasNatalia Klimas Natalia Klimas/Instagram screenNatalia Klimas

Natalia KlimasNatalia Klimas zdradziła płeć dziecka. Zrobiła to w wyjątkowy sposób. "Zbliżają się moje urodziny"

Przypomnijmy, że Natalia Klimas w czerwcu 2018 roku wzięła ślub z biznesmenem Mikołajem - przyjacielem Piotra Kraśko i Karoliny Ferenstein-Kraśko. Para mieszka od czasu pandemii na Mazurach.


Więcej o: