Natalia Klimas zdradziła, jakie były pierwsze słowa jej córki. Zaskakujący wybór! "Moja mama umiera ze śmiechu"

Natalia Klimas na InstaStories opowiedziała o pierwszych słowach córki. Nie wie, dlaczego wybrała właśnie te!

Natalia Klimas jest mamą dwóch córek. W 2019 roku razem z mężem, Mikołajem Boberem, powitali na świecie Zuzię, rok później dołączyła do nich Hania. Aktorka nie ukrywa, że świetnie odnajduje się w roli mamy, a na Instagramie chętnie relacjonuje, jak mija im razem czas oraz dzieli się z fanami opowieściami o tym, jak rozwijają się jej dzieci.

Natalia Klimas z córkaPrzytłoczona Natalia Klimas przyznaje: Ogrania mnie smutek. Nie daję rady. Aktorkę pociesza Marina

Natalia Klimas zdradziła, jakie były pierwsze słowa jej córki. Zaskakujący wybór! "Moja mama umiera ze śmiechu"

Tym razem Natalia opowiedziała w relacji, jakie słowa upodobała sobie jej starsza córka.

Ze wszystkich słów, które moja córka mogłaby sobie wybrać jako tzw. słowa pierwsze... Moje dziecko nie wybrało sobie np. "kocham", "baba" albo no nie wiem... Oprócz "mama" i "tata", bo to jest standardem, moje dziecko wybrało sobie słowa "nie ma".

Klimas relacjonowała, że Zuzia chodzi i mówi tylko i wyłącznie "nie ma".

Cokolwiek powiesz do niej, ona mówi: nie ma. Moja mama po prostu umiera ze śmiechu, że dziecko, które ma naprawdę wszystko na tej planecie, wybrało sobie na pierwsze słowa "nie ma". To jest jakaś po prostu ironia - kontynuowała.
Zobacz wideo Natalia Klimas o pierwszych słowach córki

Natalia Klimas pochodzi z zamożnej rodziny. Jej mama Joanna jest projektantką, a tata z wykształcenia to geograf i historyk, który poświęcił się biznesowi. Rodzice aktorki rozwiedli się wiele lat temu, mimo tego tworzą zgraną paczkę i mocno wspierają córkę. Także mąż Natalii nie narzeka na finanse. Bober jest biznesmenem, niezwiązanym z show-biznesem.

Natalia Klimas, Joanna KlimasJoanna Klimas wystąpiła w "DDTVN". W domu oglądała ją wnuczka: Babcia w telewizji

Poznali się dzięki Piotrowi Kraśce i jego żonie Karolinie Ferenstein-Kraśko. Mężczyzna posiada nieruchomość, która jest położona niedaleko ich posiadłości w Gałkowie.

Więcej o: