Przebojowy występ Dody na koncercie RMF FM i Polsatu. Co za strój! Artystka podkreśliła wysportowaną figurę

Doda była jedną z wokalistek, które pojawiły się na koncercie Przebój Lata RMF FM i Polsatu w ramach festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji 2021. Artystka postawiła na odważny strój i występ.

Po raz kolejny już w kieleckim Amfiteatrze Kadzielnia odbywa się festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji. Podczas sobotniego wydarzenia na scenie pojawiło się wiele znanych gwiazd, w tym chociażby Gromee z Inną i Patrick Kelly z popularnego przed laty zespołu The Kelly Family. Nie zabrakło Dody.

Zobacz wideo Doda przewraca figurkę wartą fortunę

Odważny występ i strój Dody na Magicznym Zakończeniu Wakacji

Doda wystąpiła w konkursie na Przebój lata RMF Fm i Polsatu. Piosenką, z którą startowała artystka, była dobrze znana "Don't Wanna Hide", zapowiadająca produkcję "Dziewczyny z Dubaju". Jak można się było spodziewać, piosenkarka postawiła na dopracowaną i odważną prezentację sceniczną. Wraz z tancerkami pokazała widzom zgromadzonym na miejscu i przed ekranami śmiałą i zmysłową choreografię współgrającą z utworem.

Nie dało się nie zwrócić uwagi na strój Dody. Artystka miała na sobie neonowy, żółty komplet, na który składał się odsłaniający brzuch top oraz dół z falbankami po bokach. Do tego dobrała długie, połyskujące czarne kozaki oraz rękawiczki sięgające powyżej łokci. Włosy zaś miała spięte wysoko.

Zdjęcia z występu Dody znajdziecie w naszej galerii:

Artystka zebrała od swoich fanów sporo pozytywnych komentarzy pod wideo opublikowanym na fanpage’u Polsatu.

Doda jak zwykle sztos! Najlepszy występ. Dla nas, fanów, jesteś wygrana.
Ależ ona wygląda! Niesamowicie! Brawo, Doda!!! - pisali.

Oprócz Dody w konkursie na przebój lata rywalizowali m.in. Sylwia Grzeszczak, Roksana Węgiel, Arek Kłusowski oraz Michał Szczygieł. Wydarzenie poprowadzili Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska, która wyglądała obłędnie w liliowej sukience.

A wy, co sądzicie o występie Dody?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.