Wersow i Friz zaręczyli się! "Powiedziała tak". Youtuberka pochwaliła się pierścionkiem z wielkim kamieniem

Friz poprosił Wersow o rękę. Para wykorzystała romantyczną scenerię i zrobiła piękną sesję zdjęciową. Nie zabrakło również fotografii samego pierścionka.

Friz i Wersow zaręczyli się. Tą radosną wiadomością pochwalili się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na ich profilach na Instagramie pojawiły się romantyczne fotografie dwojga zakochanych, które zostały wykonane hotelu na wyspie Ios, należącej do archipelagu Cyklad. Cena za noc? Powala! Tak samo jak pierścionek zaręczynowy?

Zobacz wideo Widzieliście już pierwszy koncert Ekipy?

Wersow i Friz zaręczyli się! "Powiedziała tak". Youtuberka pochwaliła się pierścionkiem z wielkim kamieniem

Para wyjechała na wakacje z okazji trzeciej rocznicy związku. Friz postanowił wykorzystać tę specjalną okazję i poprosił swoją ukochaną o rękę. Ta oczywiście się zgodziła, a informacją o zaręczynach pochwaliła się na Instagramie. Na opublikowanych zdjęciach przytula się z youtuberem, a w kierunku aparatu wyciąga dłoń, na której widać pierścionek zaręczynowy. Nie zabrakło także fotki z przybliżeniem na spory kamień. Friz doskonale zna gust swojej partnerki, więc ta nie kryła zadowolenia z biżuterii.

Z narzeczonym - zachwycała się.

Sylwia BombaSylwia Bomba chudnie w oczach dzięki treningom do "Tańca z Gwiazdami"

 

Sam Friz również opublikował zdjęcia z tej wyjątkowej chwili. Udostępnił fotkę, na której kąpią się w basenie w kształcie serca. On również pochwalił się pierścionkiem, który podarował ukochanej.

Powiedziała TAK - napisał radośnie.
 

W komentarzach od razu posypały się gratulacje od fanów.

Koooocham! Najlepszego.
Gratulacje kochani, szczęścia!
Wiedziałam! - pisali, nie kryjąc emocji.

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa, Oliwia BieniukBieniuk na wakacjach z ukochaną. Zdjęcie komentuje Oliwia. Co na to tata?

My również gratulujemy zakochanym i już nie możemy doczekać się wesela w stylu Ekipy. To z pewnością będzie wydarzenie roku!

Więcej o: