"Pierwsza miłość". Trzy debiuty i powrót gwiazdy sprzed lat. Wiemy już, kiedy pojawią się nowe odcinki serialu

Polsat będzie emitować nowe odcinki serialu "Pierwsza miłość" od 30 sierpnia. Jakich zmian mogą spodziewać się fani popularnej produkcji?

Do obsady serialu "Pierwsza miłość" dołączą nowe twarze i zobaczymy m.in. Kamillę Baar, Sylwię Nowak i Klarę Williams. Poza tym nie zabraknie największych gwiazdy produkcji, m.in. Anety Zając, Wojciecha Błacha, Łukasza Płoszajskiego, Aleksandry Zienkiewicz, Edyty Herbuś czy Tomasza Oświecińskiego. Zapowiada się także powrót gwiazdy, którą fani serialu dobrze znają. 

Zobacz wideo Wywiad z twórcami serialu "Rojst"

"Pierwsza miłość". Nowe twarze i powrót sprzed lat

Tego powrotu nikt się nie spodziewał. W obsadzie serialu "Pierwsza miłość" ponownie zagości Magdalena Górska. Dziesięć lat temu grana przez nią bohaterka po raz drugi uciekła sprzed ołtarza, porzucając narzeczonego i wyjeżdżając z Wadlewa u boku innego mężczyzny. Scenarzyści wysłali postać w nieznane, zostawiając tym samym otwartą furtkę i możliwość powrotu na plan. Po latach Magdalena Górska postanowiła wykorzystać tę szansę, dlatego zobaczymy ją w nowych odcinkach, które wyemituje stacja Polsat.

"Pierwsza miłość". Kiedy nowe odcinki?

"Pierwsza miłość" od lat cieszy się dużą popularnością wśród widzów. Jak podają Wirtualnemedia.pl, z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że w okresie od 31 sierpnia 2020 roku do 4 czerwca 2021 roku średnia widownia "Pierwszej miłości" wyniosła 1,14 mln widzów, a wpływy z reklam to 233,67 mln zł.

Według ustaleń portalu, siedemnasty sezon serialu "Pierwsza miłość" na antenie Polsatu będzie można oglądać w dni powszednie o godz. 18.00 od 30 sierpnia 2021 roku.

Zdjęcia bohaterek, które zobaczymy w nowym sezonie serialu "Pierwsza miłość", zobaczycie w galerii nad tekstem. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.