Aktor znany z "365 dni" w "Pierwszej Miłości". Zagra przystojnego lekarza

Już wkrótce pojawi się nowa twarz w serialu "Pierwsza miłość". Aktor, który dołączy do ekipy serialu, znany jest z takich produkcji jak "Echo serca", Układ zamknięty", "W pustyni i w puszczy" oraz "365 dni".

W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" czeka nas spora niespodzianka. Już w 3198. odcinku poznamy Jakuba Wenerskiego, w którego rolę wcieli się Przemysław Sadowski.

Zobacz wideo Doda współpracuje przy nowym filmie Marii Sadowskiej "Dziewczyny z Dubaju"

Krzysztof Kowalewski - pogrzeb Pogrzeb Krzysztofa Kowalewskiego. Aktora pożegnała rodzina i przyjaciele

Aktor znany z "365 dni" w "Pierwszej Miłości"

Sadowski wcieli się w rolę wybitnego lekarza Jakuba i specjalisty w zakresie inżynierii tkankowej. Jakub okaże się wspólnikiem Grażyny (Grażyna Wolszczak), z którą wspólnie będą prowadzić prywatną klinikę. Prywatnie lekarz będzie singlem - lecz po rozwodzie i z dwójką nastoletnich dzieci.

Jak się okazuje, postać będzie szczególnie ważna w życiu Marysi (Anety Zając), która po wielu przejściach znajdzie zatrudnienie w prywatnej klinice Grażyny. Jakub wpadnie jej w oko już na początku pracy. Pierwsze spotkanie Marysi i Jakuba na długo pozostanie w pamięci Domańskiej. Jeśli jesteście ciekawi, jak potoczą się losy Jakub i czy pojawienie się przystojnego lekarza w życiu Marysi będzie zwiastować kolejne miłosne zawirowania, to zapraszamy przed odbiorniki telewizorów już w najbliższy wtorek.

Przemysław Sadowski to jeden z popularniejszych aktorów swojego pokolenia. Aktor przez polskich widzów kojarzony jest z ról w filmach "Pierwszy milion", "W pustyni i w puszczy", "Układ zamknięty" czy "Tajemnice Westerplatte". Fanom serialu mogły zapaść w pamięci jego role w "Klanie", "Fali zbrodni", "Magdzie M." czy "Czasie honoru".

Ida Nowakowska z mężem Ida Nowakowska chwali się wyprawką dla dziecka. Przyszła mama rozpakowała prezenty

"Pierwsza miłość" odcinek 3198. Gdzie oglądać?

Pierwszy odcinek serialu z udziałem Przemysława Sadowska wyemitowany zostanie we wtorek 23 marca o godzinie 18.00 na Polsacie. 

Więcej o: