Syn Sary Boruc może zapomnieć o niezdrowych przekąskach. Noah zamiast chipsów wcina glony

Sara Boruc po trzech ciążach może pochwalić się nienaganną sylwetką. Podczas przeglądania Instagrama można zauważyć, że stara się prowadzić zdrowy tryb życia. Odpowiednie nawyki zaszczepiła także u najmłodszego syna. Noah Boruc zamiast chipsów woli jeść glony?

Sara Boruc odnosi coraz większe sukcesy jako projektantka, a w jej ubraniach wystąpiły największe gwiazdy za oceanem. Mimo natłoku obowiązków stara się jak najwięcej czasu spędzać z rodziną. Pokazała, jak w jej domu wygląda leniwa niedziela. Noah Boruc zajadał się chipsami z glonów, jednak w pewnym momencie minę miał nietęgą. 

Zobacz wideo Sara Boruc wraca do regularnych treningów

Sara Boruc pokazała, co jej syn je jako przekąskę 

Sara Boruc jest bardzo rodzinną osobą i nie ma problemu z tym, by publikować wizerunek dzieci w sieci. Na InstaStories pokazała, jak spędzają niedzielę w domu. Nagrała dwuletniego syna, który zajadał się nietypowymi chipsami. Noah z nadzieją zapytał, czy wybiorą się na lody. Sara zaprzeczyła i dopytywała go, z czego je chipsy. Nie ukrywała, że przekąska z nori (jadalnych wodorostów) niekoniecznie trafia w jej kubki smakowe. Chłopiec, jak widać na nagraniu, zjadł jednak całą paczkę przysmaku. W pewnym momencie można jednak zauważyć, że wykrzywił twarz w lekkim grymasie. 

Nonek, co jesz? Nie, nie idziemy na lody. Co jesz? Chipsy z czego? Z glonów. Zjedz tego ostatniego - mówiła Sara na nagraniu.

Syn Sary Boruc zajada się chipsami z glonówSyn Sary Boruc zajada się chipsami z glonów Fot. Instagram/ mannei_is_her_name

Projektantka swego czasu na Instagramie zdradziła, że jej syn nie jest wybredny i je prawie wszystko. Zaliczają się do tego również cienkie chipsy z suszonych wodorostów. Sara stara się odpowiednio odżywiać i unika przetworzonej żywności, czy niezdrowych przekąsek. Tego samego chce nauczyć swoje dzieci

Trzeba przyznać, że Noah to prawdziwy słodziak. W odróżnieniu od większości dzieci nie jest niejadkiem i z chęcią próbuje nowych smaków. Jedliście kiedykolwiek chipsy z wodorostów? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.