Karolina Szymczak weszła na plan światowej produkcji. Zagra z Bradem Pittem! "Była sobie dziewczyna...". Adamczyk już komentuje

Sandra Hajduk ogłosiła w "Dzień dobry TVN", że Karolina Szymczak dostała angaż w zagranicznej produkcji. Na planie spotka Brada Pitta i Margot Robbie. Pokazała już pierwsze zdjęcie.

W poniedziałkowym wydaniu "Dzień Dobry TVN" pojawiła się Sandra Hajduk, która w swoim show-biznesowym przeglądzie ogłosiła, że Karolina Szymczak zagra w światowej produkcji. Aktorkę czeka sporo pracy i... ekscytacji. W filmie pojawi się także Brad Pitt!

Zobacz wideo Żona Piotra Adamczyka nie rozumie, dlaczego media interesują się jej życiem prywatnym

Żona Piotra Adamczyka zagra u boku Brada Pitta. Karolina Szymczak weszła na plan światowej produkcji

Dziennikarka TVN-owskiej śniadaniówki nie ukrywała ekscytacji, mówiąc, że żona Piotra AdamczykaKarolina Szymczak, drugiego sierpnia wchodzi na plan produkcji "Babylon", którą wyreżyseruje Damien Chazelle.

Damien Chazelle to jest reżyser, którego znacie na pewno, bo to jest twórca "La La Land". Najmłodszy laureat Oscara. Robi film "Babylon". Karolina [Szymczak - przyp. red.] zdradziła mi, że dzisiaj wchodzi na plan. Zaczyna zdjęcia do filmu. To jest jej pierwsza duża rola. To produkcja na skalę światową - mogliśmy usłyszeć.

Tuż po ogłoszeniu informacji na antenie w "Dzień Dobry TVN", sama zainteresowana poczyniła wpis na Instagramie. Pochwaliła się już pierwszym zdjęciem "z wielkiego świata".

Była sobie dziewczyna, która wychowała się w małym miasteczku bez perspektyw, a mimo to miała wielkie marzenia. Ta sama dziewczyna pisze teraz prosto z "La La Landu", stawiając stopę na scenach, na których stawiały swoje stopy najbardziej uznane aktorki na świecie. Jeśli myślisz, że marzenia się nie spełniają, to znaczy, że nigdy naprawdę nie marzyłaś - stwierdziła.

Piotr Adamczyk postanowił wesprzeć ukochaną.

Powodzenia, kochanie. Wiem, że będziesz błyszczeć! Wielki kop w samo sedno...
 

Praca na planie zagranicznego filmu to niebywałe wyróżnienie dla Polki, zwłaszcza że Szymczak nie zrobiła zawrotnej kariery aktorskiej w kraju - zagrała m.in. w takich produkcjach jak: "Diablo. Wyścig o wszystko", "Polityka", "Gwiazdy" oraz "Herkules". Serdecznie gratulujemy sukcesu i z niecierpliwością wyczekujemy pierwszych efektów!

ZOBACZ TEŻŻona Piotra Adamczyka cierpi na nieuleczalną chorobę. Pokazała, jak wygląda po operacji: Brzuch jeszcze nabrzmiały

Więcej o: